Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Milliler ve Spor Bakanı Bugün Sivas’ta! Validen Tweet

Milliler ve Spor Bakanı Bugün Sivas’ta! Validen Tweet
4446
02 Eylül 2020 - 11:31

Türkiye A milli futbol takımı bugün Sivas’a geliyor. Uluslar Liginde Macaristan ve Sırbistan’la karşılaşacak Türkiye, Macaristan müsabakasını Sivas’ta oynayacak.

Milliler ve Spor Bakanı Bugün Sivas’ta! Validen Tweet

İki müsabaka için İstanbul’da kampa giren A milli futbol takımı bugün Sivas’a gelecek.

Müsabakanın oynanacağı sahada bir antrenman yapması beklenen milli takım yarın saat 21:45’de başlayacak maçta Macaristan’la karşılaşacak. Öte yandan A milli takım aday kadrosunda Sivasspor’dan oyuncu yer almıyor.

SPOR BAKANI DA SİVAS’A GELİYOR

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Sivas’a geliyor. 3 Eylül’de Sivas’ta olacak bakan Kasapoğlu, ilde çeşitli temaslarda bulunacak. Bakan Türkiye, Macaristan A milli takımlar futbol karşılaşmasını izledikten sonra kentten ayrılacak.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sivas’ a geliyor. 3 Eylül tarihinde Sivas’ta olacak bakan Kasapoğlu, ilde çeşitli temaslarda bulunacak. Yüzme havuzu açılış programına katılacak Kasapoğlu, aynı gün akşam 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak Türkiye, Macaristan A milli futbol karşılaşmasını takip edecek. Bakan Kasapoğlu’nun Sivas ziyaretlerinde valilik, belediye ve sivil toplum kuruluşlarının da yer alması bekleniyor. Öte yandan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde bakan Kasapoğlu için hummalı bir hazırlık var.

VALİ TWEET ATTI!

Macaristan Büyükelçisi Viktor Mátis sosyal medya hesabından “Yarınki milli maçımızdan önce Sivas İli ve Şehrinin yöneticileri @valisalihayhan ve @avhilmibilgin ile görüşmek için yoldayım. Maçın sonucu hakkında anlaşamayacağımıza rağmen tanışmak ve Sivası görmek beni mutlu edecek. @TFF_Org” mesajını paylaşınca Vali Salih Ayhan’dan cevap gecikmedi…

Ayhan attığı tweette “Milli maç vesile ile sizleri tarihi, kültürü ve doğası ile eşsiz güzellikler sunan şehrimizde ağırlamaktan dolayı mutlu olacağız. Geri dönerken, maç skoru sebebiyle belki aynı mutluluğu yaşayamayacaksınız ama Sivas hafızanızda iz bırakacaktır  Hoş Geldiniz @MacaristanBE” mesajına yer verdi.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]