SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Efe Zileli : “Bizler Milletin Sesi Olmaya Devam Edeceğiz”

Efe Zileli : “Bizler Milletin Sesi Olmaya Devam Edeceğiz”
Bu haber 08 Mart 2018 - 14:18 'de eklendi

Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Temsilcisi Efe Zileli sosyal medya hesabından zehir zemberek bir açıklama yaparak, “Birileri Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcilerini ücretli memur olarak görse de, birileri çürük Numune Hastanesi binası üzerinden hesaplaşmaya çalışsa da” diyerek Milletin Sesi olmaya devam edeceklerine ve eski Numune Hastanesinin yakılması kararında mensubu bulunduğu STK Platformunun katkısına değindi.

Efe Zileli : “Bizler Milletin Sesi Olmaya Devam Edeceğiz”

Zileli açıklamasında, “Yaptığı hizmetleri kimse görmese de, her daim hakkın yanında olan, Sivas Sivil Toplum Platformu üyelerimize teşekkür ederiz. Son yaptığı basın açıklamasından sonra , Çürük raporu olan Numune Hastanesi A Blok için Ankara anıtlar kurulu tarafından yıkım kararı verilmiş. Birileri Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcilerini ücretli memur olarak görse de, birileri çürük Numune Hastanesi binası üzerinden hesaplaşmaya çalışsa da, bizler milletin sesi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Zileli’nin bu açıklamayı ne için yaptığı, kimlerin 44 STK’nın ücretli memur olduğunu söylediği ve kimlerin bu STK’larla hesaplaşmak istediğini ise açık bir dille ifade etmemesi takipçileri tarafından eleştiri konusu oldu.

Kamuoyu Zileli’nin, Sivas’ta gerçekleşen neredeyse her konuda açıklama yapan bu 44 STK gibi, imada bulunduğu bu konular hakkında da açık yüreklilikle açıklama yapmasını bekliyor.

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER