Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Merkez Lise Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Merkez Lise Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
02 Eylül 2020 - 11:20

Savaşçı, “hem öğretmenlerin hem öğrencilerin mümkün olan en sağlıklı ortamda eğitim-öğretime devam etmesi için tedbirlere uyulması büyük önem taşımaktadır.” dedi.

Merkez Lise Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Merkez Lise Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı başkanlığında yapıldı.

Bilim ve Sanat Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen programda konuşan Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, uzun bir aradan sonra Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği takvim doğrultusunda yüz yüze eğitime başlanılacağını hatırlattı.

Yeni eğitim-öğretim yılında izlenecek yol haritasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Savaşçı, sürecin uzaktan ve yüz yüze eğitim şeklinde devam edeceğini belirtti. Okullarda gereken her türlü tedbirin alındığını belirterek bu tedbirlerin titizlikle uygulanmasını isteyen Savaşçı, hem öğretmenlerin hem öğrencilerin mümkün olan en sağlıklı ortamda eğitim-öğretime devam etmesi için tedbirlere uyulmasının büyük önem taşıdığını kaydetti.

Savaşçı, konuşmasının ardından okul müdürlerinin yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

Ayrıca toplantıya Şube Müdürü Mehmet Başcil’da katıldı…

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]