DOLAR 20,8888 % 0.38
EURO 22,5427 % -0.03
STERLIN 26,2607 % -0.38
FRANG 23,0154 % 0.14
ALTIN 1.318,64 % -0,28
BITCOIN 26.960,40 0.108

AK Parti’den MERDER’li İl Yönetim Kurulu Üyesine Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti’den MERDER’li İl Yönetim Kurulu Üyesine Ziyaret
blank
blank

TBMM Grup Başkanı Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Milletvekilleri Mehmet Habib Soluk, Semiha Ekinci, İl Başkanı Hakan Aksu, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, il ve ilçe yöneticileriyle birlikte İl Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Poyraz’ı iş yerinde ziyaret etti.

AK Parti’den MERDER’li İl Yönetim Kurulu Üyesine Ziyaret

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Mereküm ve Dumanlı Çayı Yöresi Belde ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (MERDER) başkanlık seçimleri öncesinde AK Parti tarafından tam kadro yapılan bu ziyaret, derneğe Başkan adayı olan AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Poyraz‘a destek ziyareti olarak yorumlandı.

Ziyareti AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu’nun organize ettiği ifade edilirken önümüzdeki seçimlerde Milletvekili adayı olduğunu her ortamda söyleyen Hakan Aksu ve bacanağı Hakan Akkaş, Poyraz’ın başkan seçilmesi durumunda elinin güçleneceğini düşüyor.

Mevcut yönetimin Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e olan yakınlığı da kamuoyunun malumuyken yarın ön seçimi yapılacak olan dernekte yeni başkan kim olacak merakla bekleniyor.

AK Parti’nin bu şekilde seçimler öncesinde taraf olmasının ise, desteklenen adayın dışında bir ismin seçilmesi ihtimaline karşılık risk olarak yorumlanıyor.

blank

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP