Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun 7 Gün 24 Saat Sahada

Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun 7 Gün 24 Saat Sahada
30 Ağustos 2020 - 21:00

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Belediye Başkanlığına seçilen Hilmi Bilgin‘in aldığı en doğru karar olarak gösterilen Levent Olgun‘u Başkan Yardımcısı yapması sonrası Olgun’da bunun hakkını vermek için gece gündüz çalışıyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun 7 Gün 24 Saat Sahada

Şehrin her bölgesinde asfalt, alt yapı, kaldırım, yeşillendirme, peyzaj gibi çalışmaları bizzat koordine eden Olgun, yapılan çalışmalarda da ekibinin başında durmaya gayret gösteriyor.

Belediyenin görünen yüzü olan Fen İşleri, Sibeski, Park Bahçe, Temizlik ve Makina İkmal Müdürlüklerinin bağlı olduğu Olgun’un şu günlerde devam eden çalışmaları arasında ise;

MTA yolu, Üniversite yolu, Alibaba Caddesi, Plevne Caddesi, Dikilitaş Caddesi, Mehmetpaşa Kafeler Sokağı, Emirpaşa Caddesinde alt yapıda kanal, yağmur hattı ve asbest boruların değişimi yapılırken ayrıca daha yeşil bir Sivas için de Yahyabey Parkı, Yeşilyurt Parkı ve Gültepe Parkında da üst yapı aydınlatma, ağaçlandırma, peyzaj, kaldırım ve asfalt çalışmaları yürütülüyor.

Olgun’un bu çalışmalarının yanı sıra Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Yürüyüş Yolu ve Kardeşler Mahallesinde yaptığı yağmur hattı ise yine çok konuşulan çalışmaların arasında geliyor.

Büyük Sivas Haber

 

 


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]