REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

MÜSİAD Şube Başkanı Eminoğlu Korkmaz Penel'i Ziyaret EttiBüyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

24 Ağustos 2021 - 16:01

“Her Fabrika Bir İnci Tanesi”

Son Güncelleme :

28 Eylül 2019 - 13:41

“Her Fabrika Bir İnci Tanesi”

MÜSİAD Şube Başkanı Salim Eminoğlu ve yönetim kurulu üyeleri OSB´de faaliyet gösteren Korkmaz Penel’i ziyaret ederek çalışmalarını inceledi.

MÜSİAD Şube Başkanı Eminoğlu Korkmaz Penel’i Ziyaret Etti

MÜSİAD Başkanı Eminoğlu, “OSB´de üretim yapan ve ilimizde faaliyet gösteren, katma değer sağlayan, her fabrikamız ve her iş insanımız birer inci tanesidir. Lütfen bunlara destek olalım. İnanın ekonomimiz geliştikçe birçok alanda ilerleyeceğiz” dedi.

MÜSİAD Sivas Şubesi olağan fabrika ve kurum ziyaretlerinde Korkmaz Panel ile devam etti. Fabrika çalışmaları hakkında bilgi alan MÜSİAD üyeleri, çalışanlar ile yemekte bir araya geldi.

Ziyarette bir konuşma yapan MÜSİAD Şube Başkanı Salim Eminoğlu, hem üyemiz, hem de Sivas´ta böylesi güzel bir tesisle üretim yapan, Korkmaz Panel´i ziyaret ederken gurur duyduk, dünya standartlarında ürünlerini, global piyasaya gönderen bu firmamız gerçekten laf değil, bir ürün üreterek olumsuz gösterilen örneklere biz de buradayız. İşte ortaya bir katma değer koyuyoruz demiştir” dedi.

Başkan Eminoğlu, “Şunun altını çizmek isterim ki Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan ve ilimizde faaliyet gösteren, katma değer sağlayan, her fabrikamız ve her iş insanımız birer inci tanesidir. Lütfen bunlara destek olalım. İnanın ekonomimiz geliştikçe birçok alanda ilerleyeceğiz. Devlet destelerini beklerken elimizdeki fabrikalarında büyümesi için ne gerekiyorsa ortaya koymalıyız” ifadelerini kullandı.

Korkmaz Panel Yönetim Kurulu Başkanı Kürşad Korkmaz ise MÜSİAD Başkanımız ve üye arkadaşlarımın ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir. Üretimimize hız kesmeden devam ediyoruz. Birçok ülkeye ilimizde ürettiğimiz ürünleri gönderiyor, her geçen gün dünya pazarından biraz daha payımızı alıyoruz” diye konuştu.

Ülkemizde dönem dönem ekonomik durgunlukların yaşanabildiğini kaydeden Korkmaz, “Dün koşarken iyiydik de bugün yürürken elbette kötüyüz diyemeyiz. Piyasanın getirdiklerine göre hareket etmeli, Heyecanla üretmeye, çalışmaya her zamankinden fazla gayret göstermeliyiz” şeklinde konuştu. (Hakikat)

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI - ARAYIN 05444331555

(800x180px)

Sivas ve İn Anadolu'nun En Çok Takip Edilen Portalına Uygun Maliyetlerle Reklam Verin! Hergün Sizi 100 Bin Kişi Görsün

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.