DOLAR 27,5012 % 0.18
EURO 28,8394 % 0.15
STERLIN 33,2674 % 0.2
FRANG 29,8634 % -0.05
ALTIN 1.617,91 % 0,29
BITCOIN 758.478 -3.165

Sivaslı esnaflara hizmeti düstur edinen Köksal Başkan ve yakınları

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sivaslı esnaflara hizmeti düstur edinen Köksal Başkan ve yakınları

İlimizde yaklaşık 3 bin üyesi olan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı önümüzdeki günlerde seçimlere hazırlanırken, şimdiye kadar Mesut Dursun, Hakan Demirgil ve Osman Nuri Kuruçay adaylığını açıkladı.

Sivaslı esnaflara hizmeti düstur edinen Köksal Başkan ve yakınları

Mevcut Başkan Yüksel Demirgil‘in sağlık sorunları ve yaşı nedeniyle artık aday olmaması kamuoyunda konuşulurken, seçimlere yakın acaba tekrar aday olur mu sorusu da halen netlik kazanmış değil.

Yani şimdiye kadar Kooperatif için 3 aday bulunuyor…

Seçimlerin heyecanı bir yandan sürerken diğer yandan ise kooperatif üyelerine hizmet vermeye devam ediyor.

Kooperatifin neredeyse tüm yükünü çeken ve geçtiğimiz ay rahmetli olan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ın oğlu Oğuzhan Köksal (42)’ın acısı halen tazeyken kooperatifte ise yerinin kolay kolay dolmayacağı da ifade ediliyor.

Beşir Köksal her ne kadar uzun yıllardır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı yapsa da Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığında da oldukça etkin bir isim…

Beşir Köksal’ın rahmetli olan oğlunun yerine geçtiğimiz gün, ilimizde özel bir firmada çalışan Beşir Köksal’ın yeğeni Ömer Köksar görevlendirildi.

Böylece Beşir Köksal’ın hayatını kaybeden oğlu Oğuzhan Köksal‘ın yerine yeğeni Ömer Köksar kooperatifte alınan karar doğrultusunda 15 Nisan’dan sonra işe başlayacak.

Ayrıca Beşir Köksal’ın diğer yiğeni, işe yeni başlayacak olan Ömer Köksar’ın da ablası Leyla Köksar‘da esnaflara hizmet ederken bu isimde Esnaf Odaları Birliği Sicil Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Bir diğer Köksal ise yaklaşık 1,5 yıl önce yine Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığında makam şoförü olarak çalışmaya başlayan Şükrü Köksal

Köksal ailesi Başkan Beşir Köksal’ın öncülüğünde bir çok ferdi ile Sivaslı esnaflara hizmet ederken esnaflarda bu durumdan dolayı Köksal ailesine müteşekkir…

Büyük Sivas Medya Grubu olarak Sivas’ta esnaflara her açıdan ailesinin bir çok ferdi ile hizmet eden Başkan Beşir Köksal ve yakınlarına esnaflar adına teşekkür ederken, Beşir Köksal’ın rahmetli olan Oğuzhan Köksal’a da bu vesile ile tekrar Allah’tan rahmet diliyoruz.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.