SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Kılıçdaroğlu Sivas’ta

Kılıçdaroğlu Sivas’ta
Bu haber 01 Aralık 2016 - 13:16 'de eklendi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sivas İl Başkanlığınca düzenlenen “Türkiye’de küçükbaş hayvancılığın soruları ve CHP’nin çözüm önerileri” konulu çalıştaya katılmak üzere Sivas’a geldi.

 

Karayolu ile Sivas’a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Bölge Trafik Müdürlüğü önünde, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, CHP Edirne Milletvekili Okay Gaytancıoğlu, CHP Sivas İl Başkanı Ulaş Karasu ile partililer karşıladı. Sivas’ta ki partililer ile tokalaşan Kılıçdaroğlu, daha sonra Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile toplantı yapmak üzere Ticaret ve Sanayi Odası’na geçti. Partililerce girişte karşılanan Kılıçdaroğlu’nun sivil toplum örgütleri temsilcileri ile yaptığı toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Daha sonra Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hacı Osman Yıldırım’ın makamına geçen Kılıçdaoğlu, burada şeref defterini imzalayarak, hatıra fotoğrafı çektirdi.

kemal-kilicdaroglu

Kılıçdaroğlu ise şimdi partililer ile bir araya gelecek. Yüzlerce partililerin katıldığı salona Kılıçdaroğlu’nun gelmesi bekleniyor.

Ayrıntılar Geliyor…


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA