SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Kent Konseyinden Vali Gül’e Ziyaret

Kent Konseyinden Vali Gül’e Ziyaret
Bu haber 07 Aralık 2016 - 8:40 'de eklendi

İlimizin sorunlarının tespit edilmesi ile çözüm önerileri hazırlamak için çalışmalar yürüten Sivas Kent Konseyi Sivas Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret etti.   Sivas Kent Konseyi’nin 22 Kasım’da yapılan Genel Kurulu’nun ardından Konsey Başkanlığı görevine getirilen Serdar İnce ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Davut Gül ile bir araya gelerek, Sivas ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Vali Davut Gül, Sivas Kent Konseyi Başkanı Serdar İnce ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyerek, “Sizleri yakından tanıyorum. Bu şehirle ilgili yapmak istediklerinizi ve kent konseylerinin şehirlerde ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Sizler birşeyler üretirseniz güzel çalışmalar ortaya çıkacak. Kent Konseyinin etiketiyle ilimize faydalı olacağını düşünüyorum.  İlimizde kâğıt üzerinde değil, ülke genelinde önemli projeler üreten bir konsey olacağı kanaatindeyim. “diye konuştu.

Sivas Kent Konseyi Başkanı Serdar İnce ise, sivil toplum örgütleri, sendikalar, vakıflar ve siyasilerden oluşan Sivas Kent Konseyi’nin halkın nabzını tutmaya çalıştığını söyledi.  İnce sorun ve problemlerin çözülmesi için konsey olarak yoğun çalışma içerisinde olacaklarını sözlerine ekledi.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA