Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer (KBRN) tatbikatı gerçekleştirildi

Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer (KBRN) tatbikatı gerçekleştirildi
18 Ağustos 2020 - 17:57

Koronavirüs belası canımızı sıkmaya devam ederken Sivas’ta vakalarda artış sürüyor. Seyahat yasaklarının kalkmasıyla birlikte neredeyse sıfırladığımız vakalarda maalesef ilimiz Sivas’ta artışlar yaşandı.

Bir çok haberde olduğu gibi bu haberimizde de işi olmayanların evde kalması gerektiğini hatırlatan sosyal mesajımızı öncelikle vermiş olalım…

Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer (KBRN) tatbikatı gerçekleştirildi

Sivas Valiliği koordinesinde, Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer (KBRN) tatbikatı gerçekleştirildi. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile ilgili kamu, kurum ve kuruluşlarının destek verdiği tatbikatta; her türlü tehlikelere karşı hazırlıklı olunması gerektiği mesajı verildi.

İl protokolünün de izlediği tatbikatta değerlendirmede bulunan Vali Salih Ayhan, 17 Ağustos depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek, “Ülkemiz, deprem değil tedbirsizlik öldürür anlayışıyla gerekli her önlemi kararlılıkla almaya devam edecektir.” diye konuştu.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]