DOLAR 27,3861 % 0.25
EURO 29,0664 % -0.07
STERLIN 33,4657 % 0.04
FRANG 29,9498 % 0.01
ALTIN 1.627,65 % -0,90
BITCOIN 743.961 0.136

Kaya’ya Ziyaretler Devam Ediyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kaya’ya Ziyaretler Devam Ediyor

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Mehmet Nebi Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Ekim ayının sonunda göreve başlayan Genel Sekreter Kaya’nın yoğun ziyaretçi trafiği sürüyor. Geçtiğimiz haftanın başından itibaren Vali Davut Gül başta olmak üzere birçok ziyaretçiyi ağırlayan Kaya’ya, Sivas ve ilçelerinden gelenler ziyaretlerde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini iletiyor.

Bu kapsamda, Sivas milletvekili Ali Akyıldız, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız, kaymakamlar, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım ve yönetim kurulu, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, siyasi parti teşkilatları, muhtarlar, yerel basın mensupları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ziyaretlerde bulunuyor.

Yoğun ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya; “İlçelerimizden gelen muhtarların taleplerini dinliyoruz. Konuk ettiğimiz misafirlerimizle planlanan yatırımlar ve sürdürülen çalışmalar hakkında istişarede bulunuyoruz. Hayırlı olsun ziyaretlerini gelen her misafirimizle, çalışmalarımızı ve planlarımızı değerlendirerek fırsata çeviriyoruz. Bu kapsamda iki haftadır, Sivas’ımızdan ve ilçelerimizden gelerek, başarı temennilerini ileten değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.


YORUM YAP