DOLAR 27,3323 % 0.1
EURO 28,9039 % 0.19
STERLIN 33,2371 % -0.03
FRANG 29,8673 % 0.1
ALTIN 1.677,98 % 0,10
BITCOIN 719.857 0.474

Kaya’dan Makine Parkına ve Atölyelere Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kaya’dan Makine Parkına ve Atölyelere Ziyaret

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, il özel idaresi ek binada bulunan Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, kurum personellerimiz ile bir araya geldi.

İncelemeler sırasında Kaya’ya, Sivas İl Genel Meclis Başkanı Sedat Özata, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürü Sami Tokmak, Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü Göksel Yerlikaya, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü İsmail Güner ve Yol-İş 2 nolu Şube Başkanı Eyüp Baran da eşlik etti.

Çalışanlar ile bir süre sohbet eden Kaya, “Bizler sizlerin en iyi şekilde çalışabilmesi için, gerekli koşulları sağlamak üzere gayret gösteriyoruz. Bizim çalışanlarımız her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. En iyi koşulları sağlarken de kurumumuzun zarar görmesine izin vermemeliyiz. Sizlerden en büyük arzumuz; hepimizin ekmek teknesi olan bu kurumun, kadrini kıymetini bilmenizdir. Ekmeğimize hep beraber sahip çıkacağız. Yaptığımız işi en kısa zamanda en güzel şekilde yapmaya gayret göstereceğiz” dedi.

İdaremizin Sivas’ın tamamına hizmet eden büyük bir kurum olduğunu ifade eden Kaya, “Bir greyderin kış günlerinde çalışmıyor olması demek, belki 10-15 köyün ve orada yaşayan binlerce insanın ulaşım hakkının elinden alınması demektir. Bu düşünceyle hareket edeceğiz. Hep birlikte el ele vererek hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Sayın Valimiz başta olmak üzere, il genel meclisi başkanımız, meclis üyelerimiz, birim müdürlerimiz, şirketimiz, sendikalarımız ve sizlerle birlikte hepimiz büyük bir aileyiz. Ben de bu ailenin bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. İnşallah hepimiz için bu birliktelik hayırlı olur. Hepinize şimdiden vereceği destekler için şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Ziyaret, ek binada bulunan makine parkı ve atölyelerdeki incelemelerin ardından Kaya ve beraberindekilerin, çalışanlar ile toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.