Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Suşehri’nde Karne Heyecanı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Suşehri’nde Karne Heyecanı
1 Kişi Okuyor
08 Haziran 2018 - 17:14

Suşehri ilçesinde 5 bin 41 öğrenci karne heyecanını yaşadı.

Öğrenciler Karne Heyecanını Yaşadı

Esenyaka köyünde Şehit Sezai Seven Ortaokulu ve ilçe merkezinde ki Emine Birler Anaokulu’nda karne dağıtım programı düzenlendi.

Törende konuşan Suşehri Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, öğrencilere ve öğretmenlere güzel bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundu.

Gerek öğretmenler ve gerekse öğrencilerin özverili çalışmalarıyla güzel aktiviteler yaptıklarını dile getiren Kaymakam Uzunoğlu, “Büyük heyecan ve umutla başladığımız 2017-2018 eğitim ve öğretim yılını huzur içerisinde tamamlamış olmanın sevincini yaşıyoruz. Her eğitim ve öğretim yılında olduğu gibi, bu eğitim yılında da okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, anne ve babalar, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili hazırlanmaları için ellerinden gelen gayret ve fedakarlığı gösterdikleri şüphesizdir. İlçemiz genelinde başarılı ve güvenli bir eğitim öğretimi tamamlanmasında emeği olan eğitimcilere, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Törende başarılı olan öğrencilere ve dereceye giren sınıf takımlarının temsilcilerine protokol üyeleri tarafından hediye verildi.

Karne dağıtım törenine, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Yıldız ve diğer yetkililer katıldı.(AA)

Sivas Haberleri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 68
  • Hayır Aday Olmamalı --> 246
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558