DOLAR 20,9024 % 0.45
EURO 22,5261 % -0.12
STERLIN 26,1945 % -0.63
FRANG 23,0533 % 0.31
ALTIN 1.320,89 % -0,11
BITCOIN 27.015,92 0.282

Karısı pideciye kaçmıştı! Mutfağa girip börek yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karısı pideciye kaçmıştı! Mutfağa girip börek yaptı
blank
blank

Son dakika haberi: Müge Anlı’nın programına katılan Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak’ın pideciye kaçtığını öğrenince sinir krizi geçirmişti. Müge Anlı canlı yayınında yeni bir gelişme yaşandı. Eşinden ayrılmaya karar veren Serkan Kıyak, mutfağa girip börek yaptı. İşte ayrıntılar…

Karısı pideciye kaçmıştı! Mutfağa girip börek yaptı

Müge Anlı’ya katılan Serkan Kıyak, evden kaçan eşi Zehre Kıyak’ı arıyordu. Canlı yayına bağlanan kadın, pideci Gökhan ile kaçtığını, geri dönmeyeceğini söyledi. Bu sözleri duyan Serkan, kendinden geçmişti. Eşinden ayrılmaya karar veren Serkan Kıyak da mutfağa girdi. İşte ayrıntılar…

Müge Anlı’dan yardım isteyen Serkan Kıyak, dakikalar sonra canlı yayında eşinin bulunduğu bilgisini aldı.

Eşi ile bir tencere, bir halı ile evlendiğini, yuva kurduğundan söz eden Serkan, eşinin her şeye inanan bir insan olduğunu, tehdit edildiğini ve kaçıp polise gitmesini istedi

Zehra Kıyak, eşi ile görüşmek istemediğini, eşini sildiğini dile getirince Serkan zaten pideciden şüphelendiğini, defalarca affettiğini, eşinin hep kendisini aldattığını, neden yaptığını sorgulayıp eşinin dönüp gelmesini, bahsi geçen pidecinin 2 çocuğu olduğunu ifade etti.

Kendisinin bir kere bile alkol içmediğini, 87 yaşındaki nenesini nasıl bırakıp gittiğini, eşinin annesinin sülalesinin perişan olduğunu dile getiren Serkan Kıyak’a Zehra Kıyak’tan yanıt geldi.

Zehra, eşini kesinlikle istemediğini, kendi rahatının yerinde olduğunu, anneannesinin umurunda olmadığını, kimsenin kahrını çekecek durumda olmadığını, zorunda olmadığını ama çocuğunu bir şekilde alacağını dile getirdi.

“Pideci Gökhan’layım beni aramayın” diyen Zehra Kıyak’ın sözlerinin ardından Müge Anlı canlı yayında bulunan eş Serkan Kıyak sinir krizi geçirdi.

“Eşimi buraya getirin, Onunla yüz yüze konuşmak istiyorum” feryatları ile kendini yerden yere atan Serkan’ın gözyaşları Müge Anlı canlı yayınını izleyen herkesi üzmüştü!

O DA MUTFAYA GİRDİ!

Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak’ın pideciye kaçtığını öğrenince sinir krizi geçirmişti. Müge Anlı canlı yayınında yeni bir gelişme yaşandı. Eşinden ayrılmaya karar veren Serkan Kıyak, mutfağa girdi.

Karısı tarafından terk edilince canlı yayında sinir krizi geçiren Serkan Kıyak, börek yaptı…

Yaptığı böreği araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya ikram eden Kıyak, hayatında yeni bir başlangıç yapacağını belirtti.

Öte yandan Serkan Kıyak’ın yine atv ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş’in programında yarışacağı öğrenildi.

ÇİLEDEN ÇIKMIŞTI!

Serkan Kıyak canlı yayında sinir krizi geçirmişti!-sabah

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP