Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas’ta Bir Köy Daha Karantina Altına Alındı! Köy Sayısı Kaç Oldu Bilinmiyor!

Sivas’ta Bir Köy Daha Karantina Altına Alındı! Köy Sayısı Kaç Oldu Bilinmiyor!
03 Eylül 2020 - 16:27

Sivas’ın Yıldızeli İlçesine bağlı Banaz köyü korona virüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.

Sivas’ta Bir Köy Daha Karantina Altına Alındı! Köy Sayısı Kaç Oldu Bilinmiyor!

Sivas’ta Korona virüsü salgınının yayılarak vatandaşların hayatını tehdit etmesini engellemek ve köylerin sosyal izolasyona geçmelerini sağlamak üzere 1 köy karantinaya alındı.

İlçe Hıfzıssıhha kurulunca alınan karara göre Yıldızeli ilçesine bağlı Banaz köyü 14 gün süre ile karantinaya alınarak köye giriş ve çıkışlar kapatıldı.

Kılıçdaroğlu Yetmiyormuş Gibi Corona da İnce ile Uğraşıyor

Sosyal medya hesabından daha önce “Yarın program bitiminde Ankara’ya dönmeden saat 16.30’da “Demiri, demirle dövdüler; Biri sıcak, biri soğuktu… İnsanı, insanla kırdılar; Biri aç, biri toktu.” sözleri ile tarihe ve bugüne ışık tutan Pir Sultan Abdal’ın doğup büyüdüğü Sivas’ın Banaz Köyü’ne gideceğiz.” paylaşımını yapan İnce karantina kararının ardından

“Sivas programımızdan sonra gitmeyi planladığımız Banaz Köyü’nün İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından karantinaya alınması nedeniyle bu programı daha sonra gerçekleştireceğiz. Yarın saat 10.00’da Sivas Havalimanı’nda görüşmek üzere.” paylaşımını yaptı.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]