DOLAR 32,7672 % 1.52
EURO 35,1003 % 0.54
STERLIN 41,6112 % 0.86
FRANG 36,8373 % 1.96
ALTIN 2.455,72 % 2,71
BITCOIN 65.549,99 -1.606

Sivas’ta Kadın Ticareti ! Fuhuş! Dilencilik! Dayak! ve Daha Bir Çok Uygunsuz işlem!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas’ta Kadın Ticareti ! Fuhuş! Dilencilik! Dayak! ve Daha Bir Çok Uygunsuz işlem!

Büyük Sivas WhatApp hattı 05558981558 ‘e gönderilen mesajlar Emniyet ve Savcılığı harekete geçirecek cinsten. İhbar niteliğinde ki haberimiz okurumuzun bizlere ulaştırdığı whatsapp mesajlarından oluşuyor. Takipçimiz gönderdiği mesajları yayınlamamızı ve konunun gündeme gelerek artık çözüme kavuşmasını talep ediyor. iddialara göre Sivas’ta kadın ticareti yapılıyor!

Sivas’ta Fuhuş! Kadın Ticareti! Dilencilik! Dayak! ve Daha Bir Çok Uygunsuz işlem!

Vatandaşın iddialarına göre Dedebalı mahallesinde fuhuş, dilencilik, dayak, kadın ticareti ve daha bir çok uygunsuz iş ve işlemler yapılıyor.

Daha önce konuyla alakalı şikayetçi olduklarını da belirten okurumuz konunun gündeme gelmesinin ardından vatandaşlık görevi olarak ne yapması gerekiyorsa yapacağını da ifade ediyor.

Mesajların bir kısmı şu şekilde:

“Dedebalı Mahallesi **** Sokak NO *** olmak üzere suriyeliler oturuyor. bu suriyeliler insanları parayla dolandırıyor. eşlerini kızlarını zorla para karşılığı satıyor başlık parası diyip 1 ay sonra tekrar alıyorlar. kızları başkalarına satıyorlar aile babaları çocukları zorla dinlendiriyor. para getirmezlerse kemerlerle sopayla işkence yapıp dövüyorlar. gece gündüz kadınları çocukları eşlerini zorla dilendiriyorlar. herkes şahit bütün mahalle biliyor ve no *** de oturan *** isimli şahıs suriyeliler le bir olup kanuna aykırı usulsüz hareket edip işler yapıyor. Muhtar mahalleyle ilgilenmiyor mahalle suriye mahallesi teksas gibi buna bi çözüm bulunmasını istiyoruz artık yoksa mahalle karışacak herkes birbirine girecek.

Muhtara ve karakol ekiplerine söyledik gereğini yapacağız dediler ama ses çıkmadı. mahallede huzurumuz yok. gece gündüz kavga ediyorlar bağırıp çağırıyorlar. sabaha kadar içip içip döğüşüyorlar. huzurumuz rahatımız yok kapımızın önüne çıkıp rahatça oturamıyoruz. zaten bunların çoğu kaçak kayıtları başka yerde emniyet bir el atsa hemen gönderirler kayıtları şanlı Urfa sivereğe bağlı.

Fuhuş dolandırıcılık zorla cinsel istismar, zorla kadınları çocukları dinlendirmek, aklınıza gelen her şey bu mahallede *** ve *** sokakta suriyelilerin pislikleri anlat anlat bitmez.

Yayınlayın bir milliyetçi ve vatandaşlık görevi olarak bunu yapmak istiyorum artık çocuklarımız rahatça kapıya çıkıp oynayabilsin ailelerimiz huzurluca rahatça evinde otursun”

Yukarıda da görüldüğü üzere vatandaşın göndermiş olduğu bu mesajlar sonrası ilgili kişilerin harekete geçerek konuyu araştırması ve gereken önlemleri alması bekleniyor.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.