DOLAR 27,1626 % 0.14
EURO 28,9074 % 0
STERLIN 33,2934 % -0.17
FRANG 29,9753 % -0.03
ALTIN 1.681,98 % 0,44
BITCOIN 726.091 -0.098

İsmet Yılmaz Sivas’ı karış karış tarıyor! Sivas’ta kabine beklentisi…

Yayınlanma Tarihi : Google News
İsmet Yılmaz Sivas’ı karış karış tarıyor! Sivas’ta kabine beklentisi…
blank
blank

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en yakın yol arkadaşlarından olan İsmet Yılmaz, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için Sivas‘ı karış karış taramaya devam ediyor.

İsmet Yılmaz Sivas’ı karış karış tarıyor! Sivas’ta kabine beklentisi…

Merkez ve ilçelerde nokta atışı ziyaret ve çalışmalarla gönüllere dokunan Yılmaz, bugün de Ulaş’ta bir dizi temasta bulundu.

Ulaş Yenikarahisar’ı ziyaret eden Yılmaz ve beraberindekiler, misafirperverlikleri için Ulaşlılara teşekkür ederken “Ulaş, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da doğruya doğru demeye devam edecektir.Allah birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin” mesajını paylaştı.

YILMAZ KABİNE DE OLACAK!

2011 yılında Sivas Milletvekili seçilmesinin ardından Milli Savunma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, TBMM Başkanlığı, AK Parti Grup Başkanlığı gibi birbirinden önemli ve üst düzey bir çok görevde bulunan Yılmaz’ın, 3 dönem kuralı nedeniyle Sivas Milletvekili olamayışı sonrasında gözler Başkan Erdoğan’a çevrildi.

Bakan Yılmaz’ın 28 Mayıs seçimleri sonrasında Başkan Erdoğan’ın kabinesinde olmasına şuan kesin gözle bakılırken, edinilen kulis bilgilerine göre, İçişleri ve Ulaştırma Bakanlıkları için ismi geçen Yılmaz’ın yeni dönemde tekrar Milli Eğitim Bakanlığı için ise isminin daha fazla öne çıktığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 23 Mayıs’ta Sivas’ta gerçekleştirdiği miting sonrasında, 100 bin Sivaslıya hitap etmesiyle, gittiği her yerde “Sivas bambaşkaydı” şeklinde Sivas’tan bahsederek şehrimize sahip çıktığı da bilinirken, Başkan Erdoğan’ın bu söylemi ise Sivas’ı bakansız bırakmayacağı şeklinde yorumlanıyor. ŞEREF GÜLMEZ

blank

Büyük Sivas Haber

blank
blank

YORUM YAP

NECMETTİN 27 Mayıs 2023 / 09:53 Cevapla

Gürün de bile belediyede kazanamayan birini neden haber yapıyorsunuz anlamam

Suşehri li 26 Mayıs 2023 / 18:09 Cevapla

İsmet Yılmaz’ı okadar telefonunu aramama rağmen Cevap vermediğini biliyorum Geri Dönüş Bile Yapmadı Sivas’a bir faydası olacağını hiç sanmıyorum daha yeni isimlerin Sivas’a faydalı olacağına inanıyorum