DOLAR 20,9783 % 0.73
EURO 22,5975 % -0.26
STERLIN 26,4130 % -0.37
FRANG 23,0886 % 0.38
ALTIN 1.313,16 % -0,69
BITCOIN 27.175,29 -0.371

İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz Öğretmenler Gününü Kutladı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz Öğretmenler Gününü Kutladı!
blank
blank

İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz Öğretmenler Günüyle ilgili açıklama yaptı.

İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz Öğretmenler Gününü Kutladı!

Başkan Melih Uçmaz yayınladığı kutlama mesajında: ‘Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e ‘Başöğretmen’ unvanının verilmesi münasebetiyle ülkemizde Öğretmenler Günü olarak kutlanılan 24 Kasım tarihinde sadece mesleklerini icra ettikleri sınıflarda değil hayatlarının her anında öğretmen kimliğine sahip olduklarının bilinciyle hareket eden ve sevgi dolu kalpleriyle kendilerininki gibi tertemiz kalpleri fetheden tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum.
Öğretmenler ellerindeki ilim meşalesiyle insanlığı aydınlatan bir ışık, öğrenmeye yardımcı olmaları itibariyle de toplumları inşa eden sanatçılardır. Biliyorum ki, toplumumuzu inşa ederken binbir fedakarlığı gösteren ve hepimizin hayatına dokunan öğretmenlerimiz sadece yılda bir gün hatırlanmayı hak etmemektedir. Bununla birlikte öğretmenlerimiz Cumhuriyet tarihinde ilk kez bu iktidar döneminde hak etmedikleri birçok muameleyle karşı karşıya kalmışlardır. Bu kutsal meslek adeta kendi içinde parçalanarak; asgari ücretin altında çalışan ücretli öğretmenler, sözleşmeli öğretmenler, kadrolu öğretmenler ve sınavla uzman veya başöğretmen unvanı alan öğretmenler şeklinde ayrılmıştır. Ataması yapılmayan öğretmenler ise toplumumuzun kanayan yarasıdır.
İYİ Parti ve öğretmen olan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öğretmenlere yapılan incitici tüm muamelenin farkındadır ve bu sorunların çözümü noktasında gereken kararlılığa sahiptir. Gelecek sene İYİ Parti iktidarında yaşayacağımız Öğretmenler Gününde çok daha güzel şeyler konuşacağımızın inancıyla başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü bir kez daha kutluyor, gazi öğretmenlerimize şükranlarımı iletiyorum. Şehit öğretmenlerimizin aziz hatıralarını da tazimle yad ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP