DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
STERLIN 40,3340 % -0.67
FRANG 35,3962 % -0.32
ALTIN 2.438,65 % -0,91
BITCOIN 2.148.936 -4.588

İstanbul’daki Sivaslı İşadamlarından Vali Gül’e Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
İstanbul’daki Sivaslı İşadamlarından Vali Gül’e Ziyaret

Sivas Valisi Davut Gül, İstanbul’daki Sivaslı Sanayici ve İşadamları Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Eken ile beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

davut-gul-ziyaret2

Kabulde konuşan Başkan Hüsnü Eken, her zaman Sivas’ın ve Sivaslıların yanında olduklarını vurgulayarak, “Sivas’ımız ile gurur duyuyoruz. Şehrimizden uzak olsak da kalbimiz her zaman burada sizlerle beraber. Üzerime düşen her türlü görevi yerine getirmeye hazırız. Bu yönetim olarak ilk ziyaretimiz. Bundan sonra yine sizlerle beraber olacağız.” dedi.

davut-gul-ziyaret

Vali Davut Gül ise Sivaslı iş adamlarının Sivas’tan kopmamasının sevindirici olduğunu vurgulayarak, “Sizlerin Sivas’a gelmesi Sivas’ı sevmesi, Sivas’la çok küçükte olsa bir bağınızın olması Sivas’a çok büyük bir katkıdır. Sizlerin ilimize ciddi anlamda katkıları var. Kaldı ki burada akrabalık ilişkileriniz halen devam ediyor. Bu Sivas için bir şans. Bende bu ilde görev yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum. İnşallah bizde burada sizlerle ilgili yapabileceğimiz her konuda ne varsa fazlasıyla yapacağız. Sizlerin bir araya gelip Sivas gündemi ile meşgul olmanız Sivas’a, memleketinize değer verdiğinizi gösterir. Tekrar memleketinize hoş geldiniz diyor, ilimize hep birlikte güzel çalışmalar sergileyebilmeyi temenni ediyorum” diye konuştu.


YORUM YAP