DOLAR 32,7769 % 1.52
EURO 35,0718 % 0.44
STERLIN 41,6424 % 0.79
FRANG 36,7927 % 1.86
ALTIN 2.456,21 % 2,73
BITCOIN 65.504,01 -1.881

İstanbul Valisi Davut Gül Çok Kısa Sürede İstanbul’da Da Farkını Gösterdi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
İstanbul Valisi Davut Gül Çok Kısa Sürede İstanbul’da Da Farkını Gösterdi!

Vali Davut Gül, İstanbul’un son Valisi Ali Yerlikaya’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından İçişleri Bakanlığına atanmasının ardından İstanbul Valiliğine atandı… Gül, görev yaptığı kısa sürede daha önce görev yaptığı Sivas ve Gaziantep gibi İstanbul’da da farkını hissettirdi.

İstanbul Valisi Davut Gül Çok Kısa Sürede İstanbul’da Da Farkını Gösterdi!

Plajlar, sahiller ve ormanlarla ilgili aldığı kararlar, ekmek zammı hususunda yaptığı açıklama, aldığı inisiyatif, usule uygun satış yapmayan işletmelere kestiği cezalar, İstanbul’un güvenliği için gerçekleştirdiği toplantı ve ziyaretler, İstanbul’un huzurunu bozan mülteci ve diğer kişilerle ilgili verdiği talimatlar ve bunların neticesinde vatandaşa verdiği açık, net ve somut mesajlar, katıldığı cenaze törenleri, gerçekleştirdiği özel nokta ziyaretler ve dahası ile Vali Davut Gül, adeta görev yaptığı daha bir ay gibi kısacık bir sürede “BİR ŞEHİRDE VALİLİK NASIL YAPILIR?” İstanbul’da da bunun dersini verdi.

Göreve İstanbul’da başlamasıyla ilk günden itibaren adından sıkça söz ettiren Vali Davut Gül neredeyse hergün yaptıklarıyla sosyal medyanın da gündeminde.

Sivas’ta görev yaptığı dönemde Sivaslılarla, eşrafla, vatandaşla, STK Başkanları ve özellikle basın kuruluşları ile kurduğu gönül bağı ile nereye gitse sevgisini de ardından sürükleyen Vali Gül, benzer duyguları Gaziantepliler içinde hissettiriyor.

Sosyal medya da Gaziantepli bir çok vatandaşta tıpkı Sivaslılar gibi Vali Gül’ü imrenerek izliyor ve takip ediyor.

Vali Gül’ün yol arkadaşı Sivaslı hemşehrimiz Özel Kalem Müdür Aslan Tektaş’ta tabi bu süreçlerin tamamında işin mutfağında, görünmez ama hakkı mutlaka teslim edilmesi gereken isim olarak hafızalarda yer alıyor… (Haber Merkezi)

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri


YORUM YAP