Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

İsmail Aydemir’den Bir Memleket Meselesi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İsmail Aydemir’den Bir Memleket Meselesi
676
03 Kasım 2016 - 9:50

Memleketin meseleleri ile uğraşmaya devam ediyoruz.

Bu meselelerin çözüm merci olduğumuz iddia etmiyoruz ama aşağıda da belirtildiği gibi bize ulaştırdığınız her türlü Sivas’ın sıkıntısını ilgililere ve kamuoyuna ileteceğimizin sözünü veriyoruz.

Bu kapsamda, internet sayfamızın haber gönder bölümünden ve facebook sayfamızın mesaj bölümünden bize ulaştırılan memleket meselelerini gündeme taşımaya başlıyoruz.

Memleketin derdi ile dertlenen İsmail Aydemir isimli vatandaşımızın göndermiş olduğu mesajı aynen paylaşıyor, yetkilileri göreve davet ediyoruz.

alparslan-turkes-bulvari-ismail-aydemir-3-kasim-2016-2 alparslan-turkes-bulvari-ismail-aydemir-3-kasim-2016-3 alparslan-turkes-bulvari-ismail-aydemir-3-kasim-2016-1

“Selamünaleyküm hayırlı sabahlar. Karşıyaka Mahallesi Alparslan Türkeş kavşağıyla birlesen yoldaki sorunları Belediye’den Erdoğan Yuvacı beye daha önce iletmiştim. Birileri malını canını kaybedince mi önlem alınacak. Caddeye galericilerin oradan bir yol var. Sürücüler trafik kurallarına uysa da nasıl duracak. Bu alandaki sıkıntı otomatik sulama sisteminin havaların soğuması ile don olayı meydana gelmesi ve yolun bozukluğudur. Kaç tane kazaya denk geldim. Tek derdim artık kaza olmasın.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558