Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

BBP e. Merkez İlçe Başkanı Yurdal Epsileli ‘den Yazıcıoğlu’nu Anma

BBP e. Merkez İlçe Başkanı Yurdal Epsileli ‘den Yazıcıoğlu’nu Anma
24 Mart 2020 - 16:49

Şehadetinin 11. yılında rahmetli BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için anlamlı ve bir o kadarda hüzünlü mesaj eski BBP Merkez İlçe e. Başkanı Yurdal Epsileli ‘den geldi. Epsileli “Türk islam dünyasının umudu olan Muhsin başkan ” diyerek suikastin aydınlatılmasını istedi.

BBP e. Merkez İlçe Başkanı Yurdal Epsileli ‘den Yazıcıoğlu’nu Anma

Epsileli’nin mesajının tamamı şöyle…

“Şehit liderim muhsin Başkanımı şehadetinin 11. Yılında rahmet ve minnetle anıyorum. Türk islam dünyasının umudu olan Muhsin başkan 25/mart/2009 yılında hain ve kahbe bir suikastla şehit edilmiş ve halen katilleri bulunamamıştır.

Buradan hem Muhsin Başkanı seven davasını davası bilen bir eski başkan olarak tüm yetkililere bir kez daha seslenerek Muhsin başkan suikastını çözmelerini çok önemsediğimizi belirtmek istiyorum.

Şehit liderime ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Ülkemizin ve milletimizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçten en güzel şekilde çıkması içinde dua ediyorum.

Rabbimden dileğim güzel günlerin gelmesidir hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum sağlıkla kalın evde kalın”

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]