SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

AK Parti Sivas il Başkanlığı Mülakatı Cumartesi Sivas’ta Yapılacak

AK Parti Sivas il Başkanlığı Mülakatı Cumartesi Sivas’ta Yapılacak
Bu haber 24 Temmuz 2018 - 21:11 'de eklendi

24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti Genel Merkezi tarafından Milletvekili aday adayı olması  istenen eski İl Başkanı Ziya Şahin’den boşalan Sivas il Başkanlığı mülakatı Cumartesi günü Sivas’ta gerçekleştirilecek.

AK Parti Sivas il Başkanlığı Mülakatı Cumartesi Sivas’ta Yapılacak

Ercihan Altınkaya, Ahmet Kuzu, Turan Topgül, Süreyya Bulur, Tarık Eminoğlu, Muhammet Burak Kuruçay, Hakan Aksu, Musa Emmioğlu, İrfan Yılmazer gibi bir çok isim aday olarak Genel Merkez’den gelen yetkili ile görüşecek olup ayrıca teşkilatlardan da bir kısmının da fikrinin alınacağı biliniyor.

Eski İl Başkanı Ziya Şahin’in de yeniden İl Başkanı olabilir miyim diye çevresiyle görüştüğü iddia edilirken bu durumun ise ihtimaller dahilinde olduğu biliniyor.

Yine mevcut Başkanvekili Abdulkadir Demirel’in bir yarışın içerisine girmem tek başına beni çağırırlarsa İl Başkanı olurum dediği iddialar arasında.

Burada yapılacak olan görüşmenin ardından oluşturulacak rapor Genel Merkeze sunulacak olup, Teşkilat Başkanlığının değerlendirmesinin ardından son onayı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan verecek.

Büyük Sivas Haber

 


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA