DOLAR 22,2672 % 3.23
EURO 23,8975 % 3.18
STERLIN 28,0414 % 3
FRANG 24,5342 % 3.21
ALTIN 1.405,19 % 3,23
BITCOIN 602.229 7.599

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Uçar Teşekkür Etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Uçar Teşekkür Etti
blank
blank

‘Valiler ve Valiliklerin Sosyal Medya Performanslarına İlişkin Rapor’ yayınlandı. Teleskop APP firmasının hazırladığı rapora göre, Sivas Valisi Salih Ayhan 81 il valisi arasında İstanbul’un ardından 2’inci sırada yer aldı. Sivas Valiliği’nin sosyal medya hesapları ise ilk sırayı alarak önemli bir başarıya imza atıldı. Bu konuyla ilgili haberi okumayanlar için buraya bırakıyoruz…

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Uçar Teşekkür Etti

Sivas Valiliği kurumsal hesapları, Sivas Valisi Salih Ayhan‘ın hesapları ve Sivas e. Valisi Davut Gül‘ün şuan başında bulunduğu Gaziantep Valiliği hesapları bir çok alanda derece yaptı.

Şüphesiz “at sahibine göre kişner” özlü sözünün en güzel örneği çıkan bu sonuçlara yansıdı.

Birçok büyükşehir, Sivas’ın Valileri ve ekiplerinin yaptığı çalışmalarla geçildi, geride bırakıldı.

Sivas’ın dijital dünyaya açılan kapısı Büyük Sivas Medya Grubu olarak, çok ilgimizi çeken ve beğendiğimiz bu netice nedeniyle tekrar emeği olanları şehrimiz adına kutluyoruz…

Şuan Sivas’ta Vali Ayhan’dan sonra ekibin başında bulunan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Uçar başta olmak üzere, Valilik bünyesinde sahada emek sarf eden arkadaşlarımızı şehrimiz adına tebrik ediyoruz ve bu arkadaşlarımızın teşekkürü hak ettiğini düşünüyoruz.

Şunu da belirtmek istiyoruz;

Her ne kadar dönem dönem Sivas’taki bazı kendini bilmez sosyal medya kullanıcıları tarafından TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN bu isimler eleştirilse de çıkan sonuçlar bu kişilerinde boş lakırtı dışında bir şey yapmadıklarını gösteriyor.

UÇAR TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili teşekkür mesajı yayınlayan İbrahim Uçar şu ifadelere yer verdi;

“Sayın Valimizin önderliğinde ve ekibimize verdiği desteklerle Sivas için Sivaslıların sesini duyurmak için var gücümüzle devam İnşâAllah.

Ülkemizin nüfusunun %85’ine denk gelen 30 Büyükşehir’i de geride bırakarak Sivas Valiliği’nin ve Sayın Valimizin adını duyuran ve en üstlere taşıyan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.”

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP