DOLAR 21,1369 % 0.85
EURO 22,7131 % 0.95
STERLIN 26,4637 % 0.42
FRANG 23,1986 % 0.57
ALTIN 1.320,18 % 0,53
BITCOIN 26.806,01 -1.011

İlçe Başkanı Hüseyin Çiçek istifa etti! Muharrem’in Partisine ilk transfer

Yayınlanma Tarihi : Google News
İlçe Başkanı Hüseyin Çiçek istifa etti! Muharrem’in Partisine ilk transfer
blank
blank

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akıncılar İlçe Başkanı Hüseyin Çiçek, haksız yere iftiralarla görevden alındığını iddia ederek partisinden istifa ettiğini söyledi. Çiçek, CHP´nin tabela partisine döndüğünü anlatarak,” Atatürk´ün emaneti kalmamıştır.

İlçe Başkanı Hüseyin Çiçek istifa etti! Muharrem’in Partisine ilk transfer

Ortada sadece tabela kalmıştır. CHP Sivas´ta bitme noktasına gelmiştir. Bunları genel merkezimiz bilmesine rağmen herhangi bir şey yapılmamıştır “dedi

CHP Sivas İl Başkanlığı, 15 yıldır partinin Akıncılar İlçe Başkanlığı´nı görevini sürdüren Hüseyin Çiçek´i görevden aldı. İlçe başkanlığının parti tabelası da bir gece habersiz sökülerek kaldırıldı. Görevden alınan ilçe başkanı Hüseyin Çiçek, CHP tabela partisine dönmüştür.

Ortada bir tabela vardır. Ben ilçe dışındayken il başkanlığı Akıncılar İlçe Başkanlığına gelerek partinin tabelasını yasa dışı sökerek emellerine ulaştı. Parti ilçede kapatılmıştır. Bunlarla ilgili tüm görüşmelerimi genel merkezimizle yapmama rağmen bunlarla ilgili herhangi bir işlem yapılmamıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün savaş meydanlarında kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi´nin kendi değerlerinden, köklerinden, ilkelerinden uzaklaşmıştır. Özgüveni, iddiası olmayan kendi gücüne ve partisine güvenmeyip dostlarına bel bağlayan tek parti Cumhuriyet Halk Partisi´dir.

Parti üyeleriyle seçmenle derin bir uçurum oluşmuştur. Cefasını çekenler başkası, sefasını süren başka kişilerdir. 1990 tarihinden bugüne kadar partinin birçok kademesinde görev alırken 30 yıl partimizin kurucu değerlerine sımsıkı sarılırken partiyi yönetenler partinin evlatlarına iftira atarken ömrünü CHP zihniyetiyle mücadele ettim diyenlerle kol kola gelmişlerdir.

Atatürk´ün emaneti kalmamıştır. Ortada sadece tabela kalmıştır. CHP Sivas´ta bitme noktasına gelmiştir. Bunları genel merkezimizin bilmesine rağmen herhangi bir girişim yapılmamıştır. Tamamen koltuk ve yönetici kavgası peşinde olup oy veren arkadaşlar ezilmektedir.

Bu durumdan dolayı ilçe başkanlığı ve parti üyeliğinden istifa ediyorum. Muharrem İnce´nin kurduğu Memleket Hareketi´ne katılacağız. ekspres

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.