SON DAKİKA
hava 21°

Google News

Öğretim Üyesi Haydar Gölbaşı İçin Okulunun Önünde Tören Düzenlendi

Son Güncelleme :

19 Nisan 2018 - 14:44Öğretim Üyesi Haydar Gölbaşı İçin Okulunun Önünde Tören Düzenlendi

Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Meslek Yüksekokulu Dr. Öğretim Üyesi Haydar Gölbaşı için okulunun önünde tören düzenlendi.

Öğretim Üyesi Haydar Gölbaşı İçin Okulunun Önünde Tören Düzenlendi

Evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle dün hayatını kaybeden Büro ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Gölbaşı (47) için düzenlenen törene eşi Prof. Dr. Öznur Gölbaşı, çocukları Berfin ve Deniz Gölbaşı, yakınları, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Rektör Yardımcısı Hilmi Ataseven, çok sayıda akademik ve idari personel ile öğrencileri katıldı.

Törende Gölbaşı’nın cübbesi tabutunun üzerine bırakıldı, öğrencileri ve arkadaşları tarafından da tabutun üzerine karanfil konuldu.

Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Derya Fatma Biçer, törende yaptığı konuşmada, “Bu gün son mesaisinde ona eşlik ediyoruz. Onu tebessüm ve özlemle hatırlayacağız. Bizler ve öğrencilerimiz açısından çok büyük bir kayıp.” dedi.

Konuşmalardan sonra Gölbaşı’nın özgeçmişi okundu. Kur’an-ı Kerim tilavetinin yapılmasının ardından dua edildi.

Törende Gölbaşı’nın eşi, çocukları ve yakınları, görev arkadaşları ve öğrencilerinin gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Gölbaşı’nın cenazesi Alibaba Cem Evi’nde düzenlenen törenin ardından Kangal ilçesi Irmaç köyünde toprağa verilecek. (AA)
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol