DOLAR 33,1190 % 0.12
EURO 36,3170 % 0.27
STERLIN 43,0796 % 0.06
FRANG 37,4438 % 0.01
ALTIN 2.627,20 % 0,50
BITCOIN 64.824,49 -1.402

Başkan Hastaoğlu’ndan “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” Mesajı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Hastaoğlu’ndan “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” Mesajı

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Hastaoğlu’ndan “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” Mesajı

Yazılı ve görsel yayın kuruluşlarında görev alan tüm basın çalışanlarının bayramını kutlayan Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, “Basınımız korona virüs ile mücadele sürecinde göz ardı edilemez bir performans göstermiştir” ifadelerini kullandı.

Çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının, kamuoyunu doğru ve tarafsız şekilde bilgilendirerek toplumun aydınlanmasına önemli katkılar sunduğuna dikkati çeken Başkan Hastaoğlu, mesajının devamında şunları kaydetti: “Türk basınının içinde bulunduğu şartlar, her geçen gün gazeteciliği zor bir meslek haline getirmektedir. Her zorluğa rağmen görevini başarıyla sürdüren, şehrin sesi, gözü, kulağı ve aynası olan basın çalışanlarına çalışmalarında başarılar diliyorum.

Çağdaş toplumların, en önemli özelliklerinden birisi olan farklı düşünce ve görüşlerin toplumda yer bularak kendini ifade edebilmesi adına son derece önemli ve zor bir görevi ifa eden basın kuruluşları ve basın mensupları, bizlerin toplumsal olaylara ve sonuçlarına farklı pencerelerden bakmamızı sağlamaktadırlar. Basın hürriyeti içinde görevlerini yerine getiren ulusal ve yerel basınımız, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir.”

Bu duygu ve düşüncelerle sorumluluklarını, mesleğin gerektirdiği ahlaki değerleri göz önüne alarak, ülkemiz genelinde ve ilimizde hedeflenen başarılara ulaşılmasına katkı sağlayan tüm basın emekçilerimizin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

Büyük Sivas Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.