DOLAR 27,3861 % 0.25
EURO 29,0664 % -0.07
STERLIN 33,4657 % 0.04
FRANG 29,9498 % 0.01
ALTIN 1.627,65 % -0,90
BITCOIN 748.191 0.636

Hakan Aksu Milletvekili Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hakan Aksu Milletvekili Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, düzenlediği basın toplantısında milletvekilliği aday adaylığı için kendisinden önce görev yapan AK Parti İl eski Başkanları Ziya Şahin ve Burhanettin kuru gibi seçimler öncesi görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Hakan Aksu Milletvekili Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

2018 seçimlerinde görevinden istifa eden Ziya Şahin ve 2014 seçimlerinde görevinden istifa eden Burhanettin Kuru’da bugün istifa ettiğini açıklayan Hakan Aksu gibi istifa ettiklerini açıklamışlar fakat listelerde kendisine yer bulamamışlardı.

KATILIM YOĞUNDU! 

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya il teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı yaralılara da acil şifalar dileyen Aksu; ”Asrın felaketi niteliğini taşıyan depremde hamdolsun devletimiz ağır yaraları sarmak için ilk andan itibaren sahaya sürdüğü tüm gücünü sarf etmeyi sürdürüyor. Devlet ve millet olarak el ele vererek bu yaraları hep birlikte saracağız” dedi.

“Bu kutlu davanın bayrağını kirletmeden taşımanın onur ve gururunu yaşadık”

Onur ve gurur duyduğu AK Parti kurucu il başkan yardımcılığı, gençlik kolları başkanlığı, SKM başkanlığı gibi birçok kademesinde uzun yıllar görev aldığını belirten Aksu, “Şahsıma tebliğ edilen her görevi tüm yol arkadaşlarımla birlikte sultan şehrimizin sorunlarıyla, vatandaşlarımızın talepleriyle yakından meşgul olarak bu kutlu davanın bayrağını kirletmeden taşımanın onur ve gururunu yaşadık.

Bunun sonucunda tüm yol arkadaşlarımızın gayretiyle şehrimizde birçok başarıya imza attık.

Yapmış olduğumuz özverili çalışmalar neticesinde şehrimizin ve ülkemizin hizmetine koşabilmek adına genel merkezimizle yapmış olduğumuz istişareler sonucunda 3 Ağustos 2018 yılından bu yana sürdürdüğüm kutlu davamızın il başkanlığı görevinden 14 Mayıs 2023 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 28. Dönem milletvekili aday adaylığı için ayrılıyorum” ifadelerini kullandı.

“Görevimiz boyunca üzdüğümüz kırdığımız vatandaşlarımız varsa hepsinden helallik istiyorum”

Aksu, kutlu yolculuğun devam edeceğini ifade ederek, “22 yıl önce başlayan bu kutlu yolculuğum devam ediyor ve devam edecek. Ve bizler makam ve mevkii gözetmeden cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında saf tutarak yolumuza devam edeceğiz.

Bu süreç hepimiz için hayırlar getirsin. Bu dakikadan itibaren teşkilatlarımın bir neferi olarak Türkiye yüzyılı için, 2023 cumhurbaşkanlığı genel seçimlerinde aziz milletimizin bize duyduğu güvene layık olmak için teşkilatlarımızın emrindeyim.

Bugün huzurunuzda partimiz ve Cumhurbaşkanımız adına kapıları çalan gönüller alan ilçe başkanlarım ve yöneticilerine, ilçe belediye başkanlarına, kadın ve gençlik kolları başkanlarım ve yöneticilerine, il genel meclisi başkanımız ve üyelerine, belediye meclis üyelerimize, mahalle ve köy başkanlarımıza, sandık başkanlarımıza, il teşkilatımıza kayıtlı kıymetli üyelerimize, teşkilatlardan sorumlu koordinatörlerimize Sivas milletvekillerimize, belediye başkanımıza, grup başkanımıza, genel başkan yardımcımız, teşkilat başkanımıza ve sayın cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Görevimiz boyunca üzdüğümüz kırdığımız vatandaşlarımız varsa hepsinden helallik istiyorum. Yine aynı şekilde benimde hakkım varsa helal ediyorum” açıklamasında bulundu.

 

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Ali Cengiz 8 Mart 2023 / 11:25 Cevapla

Komikmiş…
Hükümetin Sivas\′ta yaptığı baştan beri trajik ve vatandaş açısından utanç verici…
Şu ana kadar ağırlığı olan bir isim listelerde yer almadı..Aynı isimler hem teşkilatta hem de mecliste birbirleri ile paslaşarak, kendi evcilik (siyasetçicili/vekilcilik) oyunu oynuyorlar… Millet ile millete devlete hizmet ile ilgileri yok maalesef..
En basitinden yakın zamanda koca şehrin GÜNLERCE SUSUZ bırakılması buna en basit örnektir.
Belediye en temel vazifesini bile yapmayacak duruma gelmiş, herhangi bir çalışma yapılmamış. Neyin ne olduğu kimsenin umrunda değil. Yazıktır bu millete.
Adamlar resmen il teşkilatı belediye teşkilatın ve ankara olacak şekilde kendi içlerinde kısır döngüye girmişler. Millet ve şehir kimsenin umrunda değil..
Örnek: Su sıkıntısı
Örnek: açılışı daha 2018 yılında yapılacak hızlı tren projesi.
İsmet Yılmaz o kadar icracı bir isim ki 2018 yılında faaliyete geçecek proje şehrin siyasetçileri ve bürokratlarının vd.nin iş bilmezliği yüzünden tam içler acısı bir durumda…
Asıl size kim neyi haketti tablosu