DOLAR 32,3772 % 0.19
EURO 34,8357 % 0.14
STERLIN 41,3341 % 0.28
FRANG 36,1111 % 0.29
ALTIN 2.407,81 % 0,03
BITCOIN 67.415,00 -0.295

Sivas’ta kadınlara “daha güzel makyaj nasıl yapılır” eğitimi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas’ta kadınlara “daha güzel makyaj nasıl yapılır” eğitimi

Sivas Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Esnaf Odası tarafından bayan kuaförlere yönelik profesyonel ve kalıcı makyaj eğitimi verildi.

Sivas’ta kadınlara “daha güzel makyaj nasıl yapılır” eğitimi

20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren ZFC kozmetik firması işbirliği ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği salonunda gerçekleştirilen eğitime Sivas Esob Başkan vekili Sadi Aytak, Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Ömer Şeker, ZFC kozmetik Genel Müdürü Ziya Dursun ile bayan kuaförleri katıldı.

Üyelerin mesleki becerilerinin artırılması amacıyla bu tür etkinliklere önem verdiklerini ve her fırsatta uygulamalı eğitimler ve toplantılar yaptıklarını ifade eden oda başkanı Ömer Şeker, “Teknoloji geliştikçe sektörümüzdeki yenilikler de sürekli artıyor. Bizlerde bay ve bayan kuaförlerimizin hem yeni ürünleri hem de teknikleri yakından görmelerini arzu ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda alanında uzman olan eğitmenimiz Çiğdem Dursun ile üyelerimizi buluşturduk. Makyaj alanında yapılan yenilikleri uygulamalı olarak gördük. Faydalı bir eğitim olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Sadi Aytak ise kuaförler için düzenlenen eğitimin önemine değinerek emeği geçen oda başkanı Ömer Şeker ve firma yetkililerine teşekkür etti.
Konuşmalardan sonra ZFC firması eğitmeni Çiğdem Dursun, kullanılan makyaj ürünleri hakkında bilgi verdikten sonra profesyonel ve kalıcı makyajı anlatarak teknikleri hakkında bilgi verdi. Dursun ayrıca profesyonel ve kalıcı makyaj’ı uygulamalı olarak gösterdi. Eğitime katılan bayan kuaförlere ZFC firması tarafından katılım sertifikası verildi

Sivas Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Ömer Şeker , eğitmen Çiğdem Dursun’a günün anısına hediye takdim etti.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP