Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA REKLAM VERİRSENİZ SİZİ GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 05444331555Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sivas’a Giriş Kapıları Kaldırıldı! Artık Sınırdan Geçiyormuş Gibi Hissetmeyeceğiz

Sivas’a Giriş Kapıları Kaldırıldı! Artık Sınırdan Geçiyormuş Gibi Hissetmeyeceğiz
12.672
19 Temmuz 2019 - 11:59

Geçtiğimiz günlerde “Sivas Sınır Kapısı mı? Sivas’tan Ankara Kayseri Erzincan Girişleri” başlığıyla yayınladığımız haber sonrası bu konuda girişimler hızlanmıştı. Konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından Sivas’ın bazı ileri gelenleri de ayrıca çağrıda bulunmuştu.

Sivas’a Giriş Kapıları Kaldırıldı! Artık Sınırdan Geçiyormuş Gibi Hissetmeyeceğiz

Konuyla ilgili güvenlik noktalarının kaldırıldığı haberi dün geldi.!

Avukat Osman Ada sosyal medya hesabından “Biraz önce Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Bey aradı ve sizin ve Sivaslılar hemşerilerimizin çok arzu ettiği Ankara dan Sivas a giriş noktasındaki ve Kayseri den Sivas a girişteki güvenlik noktalarının kaldırıldığının müjdesi verdi bende kendisine teşekkür ettim tüm samimiyetimle inanın yıllardır yakışmıyordu.

Sivas ın girişleri.Bir düşüncemde Eğer Sn Hilmi Bilgin in yönü şehre dönük olur Şehre kafa yorarsa Ankara’daki bağlantıları ve çevresi ile Sivas a çok faydalı işler yapacak diye düşünüyorum.

Yok eğer Başkan Vekili ile ve geçen ki İstiklal mahallesi olayını yaşatan Meclis üyelerini kendi haline bırakırsa ve Sivas’a Belediye ye çok vakit ayırmazsa işimiz çok zor.

Bize düşen Sn Hilmi Bilgin den devamlı şehirle ilgili talep ve isteklerde bulunalım ve takip edelim.

Bu girişlerlerle ilgili Hilmi Beyin telefonu ve sonuca gitmesi istenirse isterse Sivas a çok kazanımlar sağlayabilir diye umutlanma mı sağladı teşekkürler her kim Sivas a bir çivi çakıyor bir fayda sağlıyorsa Hep birlikte Sivas icin yeni bir kazanım için takdir etme ve teşekkür edebilelim.” mesajını paylaşarak Başkan Hilmi Bilgin’in girişimleri sonrası bu noktaların kaldırıldığını duyurdu.

İSTİKLAL CADDESİ’NİN MUHAMMED MURSİ OLMASI ONAYI TURAN TOPGÜL BAŞKANLIĞINDA OLDU

Ayrıca Ada’nın mesajında dikkat çeken bir diğer konu ise Sivas kamuoyunu geçtiğimiz hafta oldukça meşgul eden ve Başkan Hilmi Bilgin’i kamuoyunda sıkıntıya sokan İstiklal Caddesi isminin Muhammed Mursi olması önergesinin kabul edildiği meclis toplantısını Başkan Vekili Turan Topgül’ün idare ettiğini duyurması oldu

Sivas Sınır Kapısı mı? Sivas’tan Ankara Kayseri Erzincan Girişleri

Büyük Sivas Haber

 


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 83
  • Hayır --> 322
  • Karasızım --> 26
  • Fikrim Yok --> 21
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com