SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Gazi Lisesi Battı – Çıktı 1 Metreye Yakın Çöktü! Yol Trafiğe Kapatıldı!

Gazi Lisesi Battı – Çıktı 1 Metreye Yakın Çöktü! Yol Trafiğe Kapatıldı!
Bu haber 26 Şubat 2018 - 12:16 'de eklendi

Şehir trafiğini rahatlatmak adına birbiri ardına önemli projeleri hayata geçiren Başkan Sami Aydın yönetimindeki Sivas Belediyesi, Gazi Lisesi Battı Çıktı ’da yürütmüş olduğu altgeçit çalışmasını geçtiğimiz günlerde tamamlamış ve alanda yaşanan rahatlama bölgede oturan vatandaşlar tarafından takdirle karşılanmıştı.

İlki Halfelik Kavşağı’nda yapılan altgeçit çalışması şehirde ikinci olarak Gazi Lisesi Kavşağı’nda yapılmış ardından bu projeyle eş zamanlı olarak yürütülen Yukarı Tekke Kavşağı altgeçit projesi de şehirdeki üçüncü altgeçit olarak faaliyete geçmişti.

Yapılan tünel, köprü, kavşak ve altgeçitlerle birlikte şehirdeki trafik yoğunluğu da böylece azalmıştı.

Gazi Lisesi Kavşağı’nda yapılan alt geçit sayesinde Esentepe mevkiinden gelen araçlar kavşak trafiğine takılmadan alttan Kümbet mevkiine direkt geçiyor, Zübeyde Hanım Caddesi ile Buhara Caddesi altgeçitle birbirine bağlanıyordu. Kavşağın üstünde ise yine dört yoldan trafiğin akışı birbirine bağlanırken sıkışıklığın önüne geçilmiş olmuştu.

Gazi Lisesi Battı Çıktı 1 Metreye Yakın Çöktü! Yol Trafiğe Kapatıldı!

Yapılan hummalı çalışmaların ardından dün WhatsApp ihbar hattımıza (0555 898 15 58) gönderilen resimler ve videolar ise şaşkınlık yarattı. Battı çıktının yukarıdan aşağı doğru inerken olan kısmında yaklaşık 1 metrelik bir çöküntünün olduğu ve yolun trafiğe kapatıldığı bilgisi mevcut. Yetkililer alanda çalışmalarını ise sürdürüyor.

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER