Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Başkan Vedat Esen’in Dünya Fotoğrafçılık Günü mesajı

Başkan Vedat Esen’in Dünya Fotoğrafçılık Günü mesajı
5443
19 Ağustos 2020 - 15:42

Dört Eylül Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Vedat Esen, 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Vedat Esen’in 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü mesajı

Başkan Esen mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de 19 ağustos dünya fotoğraf günü olarak kutlanmakta. Fotoğraf bir görüntüyü fotoğraf makinesi aracılığı ile bir yüzeye veya dijital veri olarak kaydetme yöntemidir. Bir çok hobinin aksine, her yaş grubundan insanlar fotoğraf makinaları olmasa bile telefonlarla bile fotoğraf çekebilir. Günümüz internet çağında her şey çok hızlı gelişiyor, fotoğrafta eskiden belirli bir azınlığın yaptığı bir uğraşken şimdi her insan fotoğrafla iççice. Dört Eylül Fotoğraf  Sanatı Derneği olarak amacımız bu hobinin, daha fazla yaygınlaşarak bilinçli olarak yapılması. Fotoğraf güzel bir uğraşı olmasının yanında, gün içinde karmaşada kaçırdığımız anlarımızı biriktirmeye de yarar. Fotoğraf hayata bakış açınızı genişletmek, hayatımızı zenginleştirmek ve olaylara bakışınızı başkalarının da görmesini sağlamak için harika bir yoldur. 7 den 70 e herkesi fotoğraf çekmeye davet ediyorum ve 19 Ağustos Dünya Fotoğraf gününüzü kutluyorum.”

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]