SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sivaslı Genç Mucitler Fizik Alanında Üçüncülük Ödülü Aldı

Sivaslı Genç Mucitler Fizik Alanında Üçüncülük Ödülü Aldı
Bu haber 15 Mayıs 2018 - 14:48 'de eklendi

“27. Dr. İbrahim Arıkan MEF Eğitim Kurumları Araştırma Projeleri Yarışması” ödülleri, 11 Mayıs 2018 tarihinde TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in katılımı ile sahiplerini buldu. Sivas’tan; Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, fizik alanında üçüncülük ödülüne layık görüldüler.

Sivaslı Genç Mucitler Fizik Alanında Üçüncülük Ödülü Aldı

“27. Dr. İbrahim Arıkan MEF Eğitim Kurumları Araştırma Projeleri Yarışması”nın ödül töreni 11 Mayıs 2018 Cuma günü, MEF Okulları İstanbul, Ulus Kampüsü’nde TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in onur konuğu olarak katılımı ile gerçekleştirildi.

MEF Üniversitesi’nde gerçekleşen yarışmada sergilenen projeler arasında Sivas’tan; Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, fizik alanında üçüncülük ödülüne layık görüldüler.

Başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan, Bulgaristan, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, İngiltere, İsveç, İsviçre, Karadağ, Makedonya, Malezya, Polonya, Rusya, Slovakya ve Slovenya’nın da da katıldığı yarışmada yurt dışından gelen öğrenciler de uluslararası arenada ülkelerini temsil etmenin heyecanını ve onurunu yaşadılar.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA