SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Fırsatı Kaçırmamak İçin Acele Edin

Fırsatı Kaçırmamak İçin Acele Edin
Bu haber 07 Ocak 2017 - 14:49 'de eklendi

Türkiye’nin dört bir yanına yayılan kampüsleri ile yeni nesil eğitim imkanı sunan Doğa Okulları, eğitimde başarıyı desteklemeye devam ediyor.  Bu yatırımı ilimize kazandıran iş adamımız ise Mustafa Eken.

Bu kapsamda Doğa Okulları, düzenlediği sınavlarla her yıl sayısız öğrenciye, başarı oranına göre yüzde 100’e varan burs desteği sağlıyor.

DOĞA OKULLARI BAŞARINI DESTEKLİYOR

Ülke geneli 106 kampüs, 8 bin öğretmen ve 70 bin öğrencisi ile fark yaratan Doğa Okulları, Sivas’ta bulunan kampüsü ile eğitim kalitesini gün geçtikçe artırıyor.

Böylece Türkiye’nin en büyük okullar grubu olan Doğa Okulları, 2017 yılı için 4, 5, 6 ve 7.sınıflara yönelik bursluluk sınavı başvurularını başlattı.

“Doğa Okulları, %100’e vatan eğitim desteği için öğrenci adaylarını bekliyor” sloganıyla yola çıkan Doğa, 14 Ocak’taki bursluluk sınavı için tüm Doğa Kampüsleri’nde iki oturum halinde ve eş zamanlı gerçekleştirecek. Bursluluk Sınavı sonuçlarına göre başarılı öğrenciler %100’e varan eğitim bursundan faydalanacak ve Türkiye’nin en ayrıcalıklı eğitimiyle tanışacak.

Sınav Tarihi: 14 Ocak 2017

Saat: I. Seans – 10.00 / II. Seans – 13.00

Yer: Doğa Okulları Kampüsleri

Son Başvuru: 12 Ocak 2017 / Saat: 24.00

SINAV İÇERİĞİ VE SÜRESİ

Doğa Okulları Bursluluk Sınavı, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler derslerini içermektedir. 4 ve 5. sınıf öğrencileri için düzenlenen sınav, her dersten 15 soru olmak üzere, toplam 60 sorudan oluşur; sınavın süresi 80 dakikadır. 6. ve 7. sınıf öğrencileri için düzenlenen sınav ise her dersten 20 soru olmak üzere, toplam 80 sorudan oluşur; sınavın süresi 100 dakikadır. Değerlendirme, toplam 700 puan üzerinden yapılacaktır.

SINAV ÜCRETSİZ

Sınav ücretsiz olup, son başvuru tarihi 12 Ocak 2017’dir.

BURSLULUK SINAVINA NASIL BAŞVURABİLİRİM

Online Başvuru

SİVAS DOĞA OKULLARI HABERLERİ

Büyük Sivas Haber


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA