Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Fidanla Sivas Oksijen Dolar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Fidanla Sivas Oksijen Dolar
1 Kişi Okuyor
08 Aralık 2016 - 13:48

Son günlerde batılı emperyalist güçlerin ülkemizi ekonomik olarak sıkıntıya düşürmek adına Türk Lirasının dolar karşısında değer kaybetmesine yönelik girişimleri sürerken vatandaşlar da buna kayıtsız kalmayarak dolarlarını Türk parasına çevirip karşı hamle yapmaya başladı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da yankı bulan çağrısı üzerine döviz bürolarına koşan vatandaşlar dolarlarını Türk lirası ile değiştiriyor.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’da geçtiğimiz günlerde bozdurduğu dolarlarının ardından Belediye olarak “Ülkemizin geleceği cebinizde” kampanyası düzenleyerek hem ekonomiye hem de ağaçlandırma çalışmalarına katkı sağlamayı hedefliyor.

Vatandaşlar bozdurdukları doların makbuzlarını 0532 219 58 58 numaralı Whatsapp ve bilgi@sivas.bel.tr mail yoluyla Sivas Belediyesi’ne ulaştıracak. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ise her makbuz için bir fidan dikecek.

Uygulama sadece Sivas ile sınırlı olmazken makbuz sahibinin de adı soyadı ve memleketinin yazdığı bir kimlik de dikilen fidana asılacak.

Kaynak: http://www.sivas.bel.tr/icerik/6/2416/ulkemizin-gelecegi-cebinizde.aspx

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 53
  • Hayır Aday Olmamalı --> 192
Gönder
Sonuçlar