Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Aksu 3. Etap Çalışmaları Yapılacak mı? Projeler Arasında Var mı?

Aksu 3. Etap Çalışmaları Yapılacak mı? Projeler Arasında Var mı?
1290
15 Haziran 2019 - 14:08

Geçtiğimiz dönemlerin Belediye Başkanları Sami Aydın ve Doğan Ürgüp’ün birinci ve ikinci etap şeklinde inşa ettiği, bir tarafına AK-Su diğer tarafına Bir-Su isimleri verilen ve Sivas’ta genel adıyla Aksu olarak bilinen alanında devamında yaşayan vatandaşlardan da soru var. Merak edilen 3. Etap Çalışmaları yapılacak mı?

Aksu 3. Etap Çalışmaları Yapılacak mı? Projeler Arasında Var mı?

Mesajda vatandaşın ifadeleri şöyle: “Burası Aksu 2,e tapın devamı, çevreyolun altından geçip Kızılırmağa akan dere. Biz burda akşamları kötü kokudan duramıyoruz.Defalarca başvuru yapmamıza rağmen hiç bir sonuç alamadık Önceki belediye başkanı nada Hilmi Bilgin ede email ve sosyal medya aracılığıyla defalarca bildirip bir akşam mahallemize gelip sorunu bizzat görmelerini rica ettik ama ses seda yok.

Bu koku insan sağlığını tehdit ediyor kapı pencere açamıyoruz özellikle akşamları.. Bu sorunu gündeme getirip çözümüne vesile olursanız mahallemiz için çok büyük bir hayır işlemiş olursunuz. Adres:kardeşler mahallesi 51/ 26.sokak,dış hastanesinin arka tarafları.İsmim Fikri Yıldız”

Aksu’nun diğer etaplarıyla ilgili herhangi bir çalışma oluş olmayacağı şuan bilinmezken projeler arasında eğer yoksa alandaki kötü kokunun giderilmesine dönük çalışma yapılması bekleniyor.

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 109
  • Hayır --> 392
  • Karasızım --> 34
  • Fikrim Yok --> 23
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com