DOLAR 32,5949 % 0.37
EURO 34,7339 % -0.05
STERLIN 40,4611 % -0.36
FRANG 35,8933 % 0.81
ALTIN 2.494,34 % 0,40
BITCOIN 2.026.923 0.908

Esnaf Teşkilatı Yardımlarını Sürdürüyor!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Esnaf Teşkilatı Yardımlarını Sürdürüyor!

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere desteklerine İstiklal mahallesinde bulunan Kanuni İlkokulu devam etti.

Esnaf Teşkilatı Yardımlarını Sürdürüyor!

İstiklal Mahallesi Muhtarı Cemalettin Arslan ile birlikte Kanuni İlkokulunu ziyaret eden Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, Okul Müdürü Saffet Turan’ı ziyaret ederek öğrencilere kışlık mont ve giyecek desteğinde bulundu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak öğrencilere desteklerinin devam ettiğini ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Ahi teşkilatı yardımlaşmayı ve dayanışması seven , esnafına destek olan, ihtiyaçlıların yanında olan bir teşkilattır. Esnaf teşkilatımız büyük bir ailedir. Bu ailenin bir bireyi olarak kış aylarında çocuklarımıza destek olmak onların kışlık giyeceklerini karşılamalarına katkı sunmak amacıyla okullarımızı ziyaret edip, onlara giyecek ve mont desteğinde bulunuyoruz. Öğrencilere yapılan bu katkı onların geleceği açısından da çok önemlidir” dedi.

Okul Müdürü Saffet Turan ise yapılan yardımların çok anlamlı olduğunu dile getirerek, okulda eğitim gören öğrencilerden ihtiyaçlı olanlar olduğunu , imkanlar olmadığı için kışlık giyecek alamadıklarını vurgulayarak, yapılan yardımların öğrencileri sevindireceğini belirterek, desteğinden ve katkısından dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil’e teşekkür etti.

İstiklal Mahallesi Muhtarı Cemalettin Arslan ise esnaf teşkilatının başkanı olan sayın Hakan Demirgil’den her zaman destek gördüklerini vurgulayarak, “Esnaf teşkilatının değerli ve çalışkan başkanı sayın Hakan Demirgilin her zaman bizlere destek oluyor. Mahallemizdeki okul öğrencilerine yapmış olduğu katkı da çok anlamlı bir yardımdır. Esnaf güçlü olursa biz güçlü oluruz. Siz güçlü olunca memleket güçlü oluyor. Gayretlerinden ve çalışmalarından dolayı başkanımıza öğrencilerimiz ve mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

KANTİNCİ ESNAFA DESTEK VERDİ
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, okuldaki öğrenciler için kantinden alışveriş yaptı. Okuldaki kantinci esnafını da ziyaret ederek buradan çikolata çeşitlerinden alan başkan Demirgil, çocuklara ikramlarda bulundu. Sesob Başkanı Hakan Demirgil çocukların mutluklarına ortak oldu ve onlarla bir süre sohbet etti. (Emre Gençleşen)

Sivas Haber– Sivas Haberler


YORUM YAP