Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Eski Savcıyı Öldüren Şahıs Cesetle 2 Saat Gezmiş

Eski Savcıyı öldüren şahıs cesetle 2 saat gezmişNİĞDE – Niğde de arkadaş olan ve aralarında bulunan alacak verecek nedeniyle Eski Savcı Serhat Yağmur u öldürdükten sonra cesedini çöplüğe atan zanlı Adnan A. tutuklandı.

Eski Savcıyı Öldüren Şahıs Cesetle 2 Saat Gezmiş
04 Eylül 2018 - 16:55

Eski Savcıyı öldüren şahıs cesetle 2 saat gezmiş

NİĞDE – Niğde’de arkadaş olan ve aralarında bulunan alacak verecek nedeniyle Eski Savcı Serhat Yağmur’u öldürdükten sonra cesedini çöplüğe atan zanlı Adnan A. tutuklandı.
Cesetle 2 saat gezdi
Dün gece saatlerinde Eski Savcı Serhat Yağmur ve Adnan A. Buluştu. Otomobil ile gezerken Bor TOKİ Mahallesinde tartışmaya başladılar. Tartışma esnasında Adnan A. Belinden çıkardığı tabanca ile Yağmur’u kafasından vurarak öldürdü. Yağmur’un cesedi ile yaklaşık 2 saat otomobil ile gezen Adnan A., Yağmur’un cesedini Sazlıca beldesi yakınlarındaki çöplüğe bıraktı.
Arkadaşından yardım istedi
Zanlı Adnan A. bir arkadaşına olayı anlatarak, yardım istedi. Arkadaşı da durumu polise bildirdi. Ekipler, otomobil ile gezen Adnan A.’yı yakalayarak cesedin yerini tespit etti.
Zanlı tutuklandı
Adnan A. Emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak Niğde E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.
Niğde Başsavcılığı ‘Örgüt Bağlantısı Yok’
Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili yaptığı açıklamada ise örgüt bağlantısının olmadığını açıkladı. Açıklamada, ‘3 Eylül 2018 tarihinde saat 03.00 sularında Niğde ve Konya illerinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan ve istifa ederek meslekten ayrılan Serhat Yağmur, şüpheli Adan A. tarafından Niğde merkez Sazlıca beldesinde, silah ile vurularak öldürülmüştür. Soruşturma işlemleri geniş kapsamlı ve titiz bir şekilde yürütülmekte olup, bu aşamada cinayet sebebi olarak örgüt bağlantısının olmadığı değerlendirilmiştir” denildi.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]