DOLAR 32,3005 % -0.03
EURO 35,0759 % 0.23
STERLIN 41,7965 % 0.53
FRANG 36,1505 % 0.01
ALTIN 2.413,49 % -0,07
BITCOIN 68.221,78 1.386

“Erdoğan Uçakla Avrupa’ya Kaçırılabilir!”

Yayınlanma Tarihi : Google News
“Erdoğan Uçakla Avrupa’ya Kaçırılabilir!”

A Haber’de yayınlanan Kadraj programına katılan Refah Partisi eski Milletvekili Şevki Yılmaz birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şevki Yılmaz, “Tayyip Erdoğan’ı Lahey’de yargılanma oyunu hızlandırılıyor. Onun için yanındaki pilotları çok iyi kontrol etmesi lazım Cumhurbaşkanımızın! Bir anda uçakla Avrupa’ya kaçırabilir. Lahey’deki dosya 5 bin sayfaya çıktı” diyerek önemli noktalara değindi.

Yılmaz, şu ifadelere yer verdi:

“Tayyip Erdoğan kardeşime Lahey’de yargılanma oyunu hızlandırılıyor. Onun için yanındaki pilotları çok iyi kontrol etmesi lazım Cumhurbaşkanımızın. Bir anda uçakla kaçırılabilir Avrupa’ya. Şuan da Lahey’de ki dosya 5 bin sayfayı geçti. Orada çalışan arkadaşlar söylüyorlar.

Lahey’de yargılanma oyunu var. Bu tırların durdurulması, bu hainlerin tırları neden durdurdu, iftira atmak için. İddialar, yalanlar 5 bin sayfa. Baktılar ki Tayyip Erdoğan’ı sandıkla yıkamıyoruz, silahla yıkamıyoruz ne yapacağız Ömer el-Beşir’e oynanan oyunu oynayalım.

Bütün hedefleri Cumhurbaşkanımızı Lahey’de yargılatmak. Bu dava açıldığı zaman Cumhurbaşkanı Türkiye’nin dışına çıkmayan bir Cumhurbaşkanı olacak…

İSTİHBARAT BİLGİSİ OLARAK SUNUYORUM

Biz bunu yeni söylemiyoruz. İlk defa kaçırma olayını. Bir istihbarat bilgisi olarak sunuyorum. Çok dikkatli olmamız lazım. Cumhurbaşkanımızın etrafındaki kardeşlerin yeniden güçlendirilmesi kuvvetlendirilmesi, bazılarının da acele elenmesi lazım.

Su uyur düşman uyumaz, gevşemeyeceğiz… 17 Aralık’tan 6 ay evvel çok uyardım…”

sevki-yilmaz


YORUM YAP