hava Hafif Yağmur
DOLAR 18,6334 % % 0.05
EURO 19,4153 % % 0.2
GRAM ALTIN 1.051,64 % % 0,34
ÇEYREK A. 1.719,42 % % 0,34
BITCOIN 315.854 % 0.27
SON DAKİKA
Google News

PTT’den Bir Şube Daha

Son Güncelleme :

19 Aralık 2019 - 11:46

PTT’den Bir Şube Daha

Sivas PTT Başmüdürü Hükümdar Kavak, Valilik ek binasında faaliyet gösteren kamu kurumlarına müracaat eden vatandaşların bankacılık hizmetleri ile her türlü posta kargo hizmetleri iş ve işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri amacıyla Valilik ek binası içinde Hükümet Konağı PTT şubesinin hizmete girdiğini söyledi.

Valilik Ek Binası İçinde Hükümet Konağı PTT Şubesi Hizmete Girdi

Sivas PTT Başmüdürü Hükümdar Kavak; PTT hizmetlerinin vatandaşın ayağına götürülmesi  projesi kapsamında Valilik ek binası içinde Hükümet Konağı PTT şubesinin hizmete açıldığını belirtti.

Konuya ilişkin yazılı açıklamada bulunan Başmüdür Kavak, “Amacı vatandaşın hayatını kolaylaştırmak olan PTT,  her geçen gün hizmet çeşidini ve ağını genişleterek hizmet vermektedir. Valilik ek binasında faaliyet gösteren kamu kurumlarına müracaat eden vatandaşlarımız ehliyet, kimlik pasaport gibi tüm vergi ve harçları yanında elektrik, su, doğalgaz gibi tahsilatlar ve diğer tüm bankacılık hizmetleri ile her türlü posta kargo hizmetleri iş ve işlemlerini yeni şubemiz olan Hükümet Konağı PTT Şubesinden de gerçekleştirebileceklerdir. Tüm halkımıza saygıyla duyurulur” dedi. (İrade)

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol