REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

egedeizmir.com Ege Haber – izmir Haber Yayın Hayatını Sürdürüyor

egedeizmir.com Ege Haber – izmir Haber Yayın Hayatını Sürdürüyor
10 Ekim 2017 - 16:56

Ege haber ve izmir haber portalı olarak egedeizmir.com yayın hayatına başladı. Hepimizin malumu, Ege Bölgesi oldukça nitelikli ve bir o kadarda kalabalık bir nüfusa sahiptir. Nufüs olarak oldukça kalabalık olan Ege Bölgesinde basın sektörünün doğal olarak gelişmiş olması beklenir.

Fakat Ege Bölgesinde, İzmir başta olmak üzere izmir haber portalları oldukça yetersizdir. Aynı zamanda İzmir’de bir yerel TV’nin olmayışıda bir o kadar şaşırılacak durumlardan bir tanesidir.

Ege Bölgesinde ki bu açığın kapatılması için başta İzmir ve İzmir’in 30 ilçesinin haberlerinin yer alacağı bir portal olan egedeizmir.com yayın hayatına başlamıştır.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak ,Menderes(Cumaovası), Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçelerinin Kaymakamlık, Belediye Başkanlıkları, Sivil Toplum Kuruluşları, Resmi Kurumları, Esnafları, Tüccarlarının vb. haberlerinin ve izmir son dakika haberlerinin yer alacağı portal kısa sürede İzmir’in en çok okunan haber portallarından biri haline gelecektir.

Ege Haberleri egedeizmir.com adresinden okunacak, Ege’deki tüm gelişmeler bu portaldan takip edilecektir.

Yine Ege Bölgesine egedeizmir.com bir müjde daha vererek, “Ege’nin Yeni Yüzü Yeni Televizonu” sloganıyla Ege’de izmir TV ile de yayın hayatını sürdürecektir.

Çok kısa bir süre içerisinde Ege’nin ve İzmir’in en çok takip edilen sayfası olacak olan Ege’de İzmir Portalı tarafsız ve ilkeli haber anlayışını bölgeye kazandırmayı hedeflemektedir.

Özellikle İzmir’de yayın hayatını sürdüren ve Basın İlan Kurumuna bağlı olarak faaliyet gösteren Yerel Gazetelerin ilk sayfalarınında takip edilebileceği Ege’de İzmir Portalı yine bölgede olmayan bir hizmeti bölgeye kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Çok kısa bir süre içerisinde Ege’de ve İzmir’de 30 ilçeye dönük olarak çıkarılacak Haftalık Özel yayınlarla da basılı olarak bölgenin haber alma özgürlüğüne katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Özetle egedeizmir.com adresinde Haber Portalı, Gazete, Dergi ve Web Tv yayını yer alacaktır.

Portalın önemsediği hizmetlerden bir tanesi de gerçekleştireceği Anketler olacaktır. Ege Bölgesinin, İzmir’in ve İzmirin İlçelerinin Siyasileri, Bürokratları, Sivil Toplum Kuruluşları, Tanınmış Kilileri vb. dönük yapılacak olan anketlerle toplum daha dinamik bir hal alacaktır.

Ege’de izmir Portalını takip ederek Ege’den ve İzmir’den haberiniz olsun…

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]