SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Ecertaş, Sivas Danışma Kurulu Toplantısına Katıldı

Ecertaş, Sivas Danışma Kurulu Toplantısına Katıldı
Bu haber 21 Kasım 2016 - 10:38 'de eklendi

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, AK Parti Sivas Gençlik Kolları Genişletilmiş Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

sivas-ak-parti

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Milletvekili Hilmi Bilgin, AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı M. Burak Kuruçay ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Melih Ecertaş, ilk olarak FETÖ’nün gerçekleştirdiği darbe girişimine değindi. Ecertaş, o gün Başbakan Binali Yıldırım’ın kendisini aradığını söyleyerek şu ifadelere yer verdi:

“‘Melih direniyoruz, neredesiniz?’ dedi. Ben de efendim Üsküdar’dayız dedim. ‘Ne olursa olsun gecenin sonunda biz de alınsak, başkası da alınsa ne olursa olsun direniyoruz. Sonuna kadar sokaktayız. Allah kolaylık versin, hakkını helal et’ dedi. Biz de köprüye doğru ilerledik. Bizler 15 Temmuz’da gözünü kırpmadan hayatını verenlere borçluyuz. Öyle yiğitler vardı ki o akşam, ‘ben bu tankı durduracağım’ diyerek karşılarına çıktı” dedi.

GENÇLER OLARAK HAYATA AYNI YERDEN BAKMAYACAĞIZ

AK Parti gençliği olarak hayata artık aynı yerden bakamayacaklarını belirten Melih Ecertaş, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız sadece bizim değil tüm Türkiye’nin başkanı. Tüm dünya Müslümanlarının başkanı. Ben bunu görüyorum. Nerede bir mazlum varsa sadece bu Müslümanların da değil. Meksika’da uyuşturucu baronlarının elinde büyüyen, onların zulmü altında ezilen çocukların da umudu Recep Tayyip Erdoğan. Bangladeş’te haftada bir dilim ekmeğe muhtaç olan çocukların da umudu Recep Tayyip Erdoğan. Halep’teki kardeşlerimizin de umudu Recep Tayyip Erdoğan” ifadelerini kullandı.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA