DOLAR 27,1479 % 0.08
EURO 29,0073 % 0.11
STERLIN 33,2632 % -0.3
FRANG 29,9750 % -0.04
ALTIN 1.680,29 % 0,34
BITCOIN 726.838 -0.143

Devlet Bahçeli’den seçim zaferi açıklaması!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Devlet Bahçeli’den seçim zaferi açıklaması!
blank
blank

Devlet Bahçeli resmi olmayan seçim sonuçlarının ardından kameralar karşısına geçti.

Devlet Bahçeli’den seçim zaferi açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim sonuçlarını değerlendirdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin açıklamaları şöyle;

“Ekranları başında bizleri izleyen değerli vatandaşlarımıza en iyi dileklerimi sunuyorum. Türk milleti bugün tarih yazmıştır. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın katılımıyla 2. tur seçimi yapılmış, kesin olmayan sonuçlara göre Erdoğan 13. cumhurbaşkanı olarak seçilmiştir. Türk demokrasisi ve siyaset tarihine 2 turlu Seçim örneği yaşanmakla birlikte seçime katılım örneği de canlığa işaret etmiştir. Bu hususta dünya çapında mukayeseli üstünlük kazanmıştır. İstanbul’un fethinin 1 gün öncesinde aziz milletimizi bu defa demokrasi fethiyle güçlü şekilde kucaklamış, aynı zamanda kardeşlik hukukuyla Türkiye Yüzyılıyla buluşturma iradesi göstermiştir.

28 Mayıs’ta Cumhur İttifakı adayı büyük Türkiye ülküsünü desteklemiştir. İstiklal ve istikbal hedeflerimiz sandıkla müdafaa edilmiş, hamd olsun ülkemizin önü ardına kadar açılmıştır. Milletimiz iftira ve inkâr siyasetine itibar vermemiştir. Milli geleceğimizi zillete değil zafere müstahat olduğu da tescillenmiştir. Küresel lobiler, kulisler, çıkarcılar, entrikacılar, provokatörler, kirli örgütler, tefeciler, bankerler, ABD’sinden AB’sine kadar tüm ülkeler zilletin fermanını okumuş fakat milli duruşu aşamamışlardır.

Ekranları başında bizleri izleyen değerli vatandaşlarımıza en iyi dileklerimi sunuyorum. Türk milleti bugün tarih yazmıştır. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın katılımıyla 2. tur seçimi yapılmış, kesin olmayan sonuçlara göre Erdoğan 13. cumhurbaşkanı olarak seçilmiştir. Türk demokrasisi ve siyaset tarihine 2 turlu Seçim örneği yaşanmakla birlikte seçime katılım örneği de canlığa işaret etmiştir. Bu hususta dünya çapında mukayeseli üstünlük kazanmıştır. İstanbul’un fethinin 1 gün öncesinde aziz milletimizi bu defa demokrasi fethiyle güçlü şekilde kucaklamış, aynı zamanda kardeşlik hukukuyla Türkiye Yüzyılıyla buluşturma iradesi göstermiştir. 28 Mayıs’ta Cumhur İttifakı adayı büyük Türkiye ülküsünü desteklemiştir.

İstiklal ve istikbal hedeflerimiz sandıkla müdafaa edilmiş, hamd olsun ülkemizin önü ardına kadar açılmıştır. Milletimiz iftira ve inkâr siyasetine itibar vermemiştir. Milli geleceğimizi zillete değil zafere müstahat olduğu da tescillenmiştir. Küresel lobiler, kulisler, çıkarcılar, entrikacılar, provokatörler, kirli örgütler, tefeciler, bankerler, ABD’sinden AB’sine kadar tüm ülkeler zilletin fermanını okumuş fakat milli duruşu aşamamışlardır.

Cumhurbaşkanımızla görüşme bugün gerçekleşmemiştir. Ankara’ya dönüşte tertiplenen toplantıya davet etmişlerdir. O toplantıya da katılacağım.

Siyasi lider olarak mağlup olacağım diye bir söz kullanamaz. O bakımdan saygı duymak gerekir.

28 Mayıs Fetih öncesi bir tarih olarak, fethin önemi neyse siyasete de onu kazandıracaktır. Önümüzdeki günlerde her şey değişecektir. İnşallah Türkiye değişmez. ” (HABER MERKEZİ)

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri

blank
blank