DOLAR 32,5889 % 0.35
EURO 34,7978 % 0.17
STERLIN 40,6424 % 0.1
FRANG 35,8743 % 0.75
ALTIN 2.499,76 % 0,61
BITCOIN 2.112.218 4.904

Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Devlet yok diyenlere işbirlikçi sefiller diyen Bahçeli, AHBAP ve Babala için “Devletin yapamadığı ne vardır da ahbap’çılar, babala’cılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. “Devlet nerede?” sorusunu soranlara sert sözlerle karşılık veren Bahçeli, afet bölgesindeki illere sırasıyla gideceğini açıkladı.

Deprem sonrası muhalafetin tavrına tepki gösterenBahçeli, 6 şubat depremini malzeme haline getirip siyasi talancılığa soyunanlar Türkiye’ye musallat olan metastaz yapmak için uğraşan kanser hücreleridir.” dedi.

İşte Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkan satır başları:

500 atom bombası gücünde
“Çetin bir sınav ve sınamadan geçiyoruz. 6 Şubat’ta meydana gelen ikiz depremler 110 bin kilometrekarelik bölgede 10 ilimizi, 113 ilçemizi, 6514 köyümüzü vurmuştur.

Bilim insanları bu ikiz depremin 500 atom bombası gücüne denk düştüğünü ileri sürmüştür. Her gün acılarımıza yenileri eklenmiştir. Şehirlerimiz harap olmuştur.

Deprem bölgesine gidiyor
MHP Genel Başkanı olarak depremden zarar görmüş illerimizi ziyaret etmek için makul bir zaman kollamışımdır. Şimdi o vakit gelmiştir, yola düşmenin vaktidir. Çalışmaların aksamasına izin vermeden depremzedelerimizi tek tek ziyaret edeceğim.

“Devlet yok” diyen kanı bozuklar
Devlet nerede diyenlere bir çift sözüm var; devlet bölgesinde her şey var sadece devlet yok diyen kanı bozuklar size söylüyorum: Devlet baktığınız ve bastığınız her yerde tüm heybetiyle tüm hassasiyetiyle habidir. Devlet yok diyen karakter yoksunları, iç işgal cephesinde konuşlanmış işbirlikçi sefillerdir

“O gelmedi o yetişemedi demek deprem kadar yıkıcıdır”
Felaketin derece düzeyi büyük olunca ister istemez arama kurtarma çalışmalarında bazı eksikler yaşanmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun böyle yıkıcı bir afetle başa çıkmak kolay değildir. O gelmedi o yetişemedi demek deprem kadar yıkıcıdır.

Peşin hükümlü zihniyetlerden tiksindik. Gerçekleri çarpıtan iğne ile kuyu kazar gibi yapılan çalışmaları sulandırmaya çalışan sahtekarları biliyor, görüyor ve nefesimizin ensemizde olduğunu biliyoruz.

Ahbap ve Babala eleştirisi
Dünyanın neresinde olsun bu çaptaki doğal afetle ve yıkıcı etkileriyle başa çıkmak kolay değildir. Devletin ve hükümetin hakkını teslim etmek lazımdır. Devletin yapamadığı ne vardır da ahbap’çılar, babala’cılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır. Devleti acz içinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklardır? Yardım ve desteklerin AFAD aracılığıyla yapılması en doğru yoldur.

Muhalefete sert tepki
Türk devleti ayağa kalkmıştır, adı konulmamış bir seferberlik ilanı yapılmıştır. 70 ülke Türkiye’mizin yardımına koşmuştur. Hepsine teşekkür ediyorum. Belki yeri ve zamanı değil ama sormak lazım: Muhalefet ne yaptı? 6 şubat depremini malzeme haline getirip siyasi talancılığa soyunanlar Türkiye’ye musallat olan metastaz yapmak için uğraşan kanser hücreleridir.

Cevabını aradığım ilk soru şudur, Fransa’da yayınlanan ve peygamber efendimizin emanetlerine zaman zaman saldıran dergi ile CHP’nin başındaki zat ile arasında bir fark gören var mıdır?-internethaber

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri


YORUM YAP