DOLAR 20,6336 % 0.61
EURO 22,5909 % 1.35
STERLIN 26,2754 % 1.39
FRANG 22,7758 % 0.63
ALTIN 1.299,57 % 0,91
BITCOIN 27.669,46 -0.307

Depremzede Ailelerimize Sahip Çıkıyoruz!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Depremzede Ailelerimize Sahip Çıkıyoruz!
blank
blank

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, deprem nedeniyle Sivas’a yerleştirilen ve hayatını memleketimizde sürdüren depremzede vatandaşlarımız için seferber oldu.

Depremzede Ailelerimize Sahip Çıkıyoruz!

Sivas Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, depremzede ailelerimize yardımcı olabilmek için Sivas Valiliği ve Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile başlatılan “Kardeş Aile ” seferberliği ile depremzede kardeşlerimize ayni ve nakdi yardımlarını sürdürüyor.

Sesob Başkanı Hakan Demirgil , Yönetim Kurulu Üyeleri ve oda başkanlarıyla birlikte Sivas’a yerleştirilen depremzede vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sohbet ettikten sonra ayni ve nakdi yardımlarda bulundu.

Depremzedeler için ilk günden itibaren yardım seferberliği başlattıklarını ve tüm imkanların seferber edildiğini ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, esnaf teşkilatının büyük bir aile olduğunu belirterek, depremzedeler için de tüm imkanların seferber edildiğini söyledi

Depremzedelerin bolluk ve bereket ayında huzurlu ve rahat bir şekilde oruçlarını tutabilmeleri ve ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla oda başkanlarıyla istişare yaptıktan sonra “Kardeş Aile” seferberliği başlattıklarını ve merkezdeki tüm odaların bu yardım seferberliğine destek olduğunu belirterek, “Sivas Valiliği öncülüğünde başlatılan “Kardeş Aile” kampanyasına esnaf teşkilatı olarak duyarsız kalmadık. Bizde teşkilat mensuplarımız ve oda başkanlarımızla birlikte istişare toplantımızı yaptıktan sonra belirlenen depremzede ailelerimize odalarımız aracılığı ile destek oluyoruz. Mağdur olan kardeşlerimizi evlerinde ziyaret ederek imkanlarımız ölçüsünde aynı ve nakdi yardımlarda bulunuyoruz. Ayrıca kardeş ailelerimizin ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını da gidermeye çalışıyoruz. ” dedi.

Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, kardeş aile seferberliğine katkı sağlayan., duyarlı olan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen esnaflara ve oda başkanlarına teşekkür etti.

blank

blank

blank

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri

blank

YORUM YAP