hava Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 18,6328 % % 0.04
EURO 19,4069 % % 0.14
GRAM ALTIN 1.051,97 % % 0,37
ÇEYREK A. 1.719,98 % % 0,38
BITCOIN 316.372 % 1.163
SON DAKİKA
Google News

Bakan Yılmaz “Aydın’dan Başkası Yapsaydı Adını Dağlara Taşlara Yazarlardı”

Son Güncelleme :

19 Kasım 2018 - 12:10

Bakan Yılmaz “Aydın’dan Başkası Yapsaydı Adını Dağlara Taşlara Yazarlardı”

AK Parti Kasım ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı’na TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Milletvekili İsmet Yılmaz’ın Başkan Sami Aydın’ın için sarf ettiği övgü dolu sözleri damgasını vurdu. Yılmaz; “Sami Başkanın yaptığı hizmetlerden sadece bir tanesini eğer başkası yapsaydı, adını dağlara taşlara yazarlardı.” dedi.

Bakan Yılmaz “Aydın’dan Başkası Yapsaydı Adını Dağlara Taşlara Yazarlardı”

BAKAN YILMAZ ÖVDÜ! SAMİ AYDIN BUNU HAK ETTİK ZATEN DEDİ!

BAKAN İSMET YILMAZ: "SAMİ BEYİN YAPTIĞI HİZMETLERDEN BİR TANESİNİ BAŞKASI YAPSAYDI ADINI KAYALARA TAŞLARA YAZARLARDI"BAŞKAN SAMİ AYDIN : "BİR DEFA BU CÜMLEYİ BEN HAKKI TESLİM ETMEK OLARAK GÖRÜYORUM"

Büyük Sivas Haber paylaştı: 19 Kasım 2018 Pazartesi

AK Parti Kasım ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı, geniş bir katılımla Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi´nde gerçekleştirildi.

ADINI DAĞLARA TAŞLARA YAZARLARDI…

Mazlum milletlerin hepsinde “Türkiye başarırsa biz de başarırız” diyen insanlar olduğunu dile getiren Milletvekili İsmet Yılmaz, “Başkalarına örnek olma sorumluluğumuz, hükümlüğümüz var. Bunun için bir ve beraber olmamız lazım. Daha çok çalışarak, fedakârlığın, çalışmanın, sevginin ne olduğunu tüm dünyaya göstereceğiz. Bizim yol göstericimiz, bizim zümrüdü ankamız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Genel Başkanımız kimi gösterirse göstersin, ülkemizin daha ileriye gitmesi için bir olup daha sıkı çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin bugünkü gücüne ulaşmasında teşkilatların büyük önemi olduğunu ifade eden Yılmaz, “Vermiş olduğunuz destek, çalışmalarınız ve oylarınız boşa gitmedi. Hem merkezi hükümetten büyük hizmetler geldi, hem de yerel yönetimlerden. Allah razı olsun belediye başkanımızdan. Eğer Sami beyin yapmış olduğu hizmetlerden bir tanesi başkası tarafından yapılsaydı, adını dağlara, taşlara yazarlardı. Biz yerel yönetimlerde de merkezi hükümetlerde de yapılabileceklerin en güzelini yaptık. Çünkü bu ülke her şeyin en iyisine layık.” şeklinde konuştu.

Toplantı sonunda siyaset akademisi katılımcılarına sertifikaları verildi.

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol