DOLAR 32,1195 % -0.18
EURO 35,0318 % -0.27
STERLIN 41,2599 % -0.01
FRANG 35,1376 % -0.19
ALTIN 2.427,74 % -0,07
BITCOIN 69.370,23 1.424

Çocuklarımız Üşümesin!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çocuklarımız Üşümesin!

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere desteklerine devam ediyor.

Çocuklarımız Üşümesin!

Yeni Mahalle’de bulunan Danışment İlköğretim Okulunu mahalle muhtarı Mustafa Cici ile birlikte ziyaret ederek, öğrencilere kışlık mont ve giyecek desteğinde bulundu.
Geleceğimizin teminatı olan çocukların üşümemesi için imkanlar ölçüsünde kışlık giyecek olarak katkıda bulunmak istediklerini bu doğrultuda okul müdürü Teyfik Aydemir’i ziyaret ettiğini ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Esnaf teşkilatı olarak büyük bir aile olduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz. Mahallelerimizde bulunan okullarımızda eğitim gören öğrencilerimiz de yapmış olduğu alışverişleriyle esnaflarımıza katkıda bulunuyor. Bizlerde Ahi teşkilatı olarak yardımlaşmayı seviyoruz. Kış aylarında çocuklarımızın üşümemesi için bir nebze de olsa ihtiyaçlı öğrencilerimize kışlık mont ve giyecek desteğinde bulunuyoruz. Esnaf teşkilatı olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerimize de devam edeceğiz. Okul Müdürümüz Teyfik Aydemir’e, Okul Aile Birliği Başkanı Ayhan Darıcıya ve mahalle muhtarı Mustafa Cici’ye okula sağladıkları destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Okulda çok sayıda ihtiyaçlı öğrenci olduğunu ifade eden okul Müdürü Teyfik Aydemir, Sivas’ta STK olarak esnaf teşkilatının çok anlamlı yardım yaptığını ve maddi durumu iyi olmayan öğrencileri sevindirdiğini dile getirerek, “Değerli başkanımızın çalışmalarını ve hizmetlerini yakından takip ediyoruz. STK olarak başkanımızın öğrencilerimize yapmış olduğu giyecek yardımı bizim için örnek teşkil etmektedir. Öğrencilerimizin üşümemesi için yapılan giyecek yardımlarını asla unutmayacağız. Öğrencilerim ve velilerimiz adına başkanımız sayın Hakan Demirgil’e teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Danışment İlköğretim Okulu Müdürü Teyfik Aydemir, Sesob Başkanı Hakan Demirgil’e okul hakkında bilgi vererek, içerisinde yer alan bölümleri gezdirdi. (Halil Yavuz Canpolat)

Sivas Haber– Sivas Haberler

 


YORUM YAP