Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Vali Ayhan Elinde Çiçeklerle Evde Değil Ayağında Çizme ile Dereli’de

Vali Ayhan Elinde Çiçeklerle Evde Değil Ayağında Çizme ile Dereli’de
5053
29 Ağustos 2020 - 0:15

Bugün sabah saatlerinden itibaren evlilik yıl dönümü olan Sivas Valisi Salih Ayhan‘ın sabah erken saatte Giresun Dereli’ye ulaştığı ve an itibariyle de halen Dereli’de olduğu biliniyor.

Vali Ayhan Elinde Çiçeklerle Evde Değil Ayağında Çizme ile Dereli’de

Afet sonrası büyük hasar oluşan Giresun’a bağlı ilçede Vali Salih Ayhan’ın koordinasyonu ile Sivas’ın tüm imkanları seferber edildi.

Giresun afet bölgesinde bulunan İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu ve Çevre Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum ile beraber Dereli ilçesindeki çalışmaları yerinde inceleyen Vali Salih Ayhan’ın, bakanlara ilimizden bölgeye giden ekiplerin ve çalışmaların bilgisini verdiği öğrenildi.

Sivas İl Özel İdaresine bağlı ekiplerin Giresun ili Dereli ilçesinde yaptığı çalışmaları da inceleyen Vali Salih Ayhan, buradan selin geldiği Akkaya köyüne geçti.

AFAD Sivas İl Müdürlüğü ekiplerinin çalıştığı diğer bölgelere de giden Vali Ayhan, sabahın ilk ışıklarından itibaren bölgede bulunuyor ve çalışmaları da bizzat koordine ediyor.

Ayrıca 28 Ağustos itibariyle evlilik yıl dönümü olan Ayhan’ın, yenge tarafından elinde çiçeklerle evde olması beklenirken, ayağında çizme ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanında olmasından yana ise oldukça memnun olduğuna inanılıyor.

Bizlerde Büyük Sivas Medya Grubu olarak Sivas’ı komşu ilimizin yaralarını sarmada en üst düzeyde temsil eden Ayhan’a ve önce devlet, vatan ve millet diyen hanımefendi Zeynep Akkiraz Ayhan‘a mutluluklar diliyoruz.

Büyük Sivas Haber

 


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]