SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

CHP Meclis Üyesi, CHP Sivas İl Başkanını Kılıçdaroğlu’na Şikayet Etti

CHP Meclis Üyesi, CHP Sivas İl Başkanını Kılıçdaroğlu’na Şikayet Etti
Bu haber 11 Ocak 2018 - 14:33 'de eklendi

Cumhuriyet Halk Partisi İmranlı il Genel Meclis Üyesi (CHP Meclis Üyesi) Yılmaz Atmaca, İl Başkanı Ulaş Karasu ve İmranlı İlçe Başkanını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na şikayet etti.

CHP Meclis Üyesi, CHP Sivas İl Başkanını Kılıçdaroğlu’na Şikayet Etti

“Haksızlığın hak olduğu yerde direnmek görevdir” şeklinde duyurduğu şikayeti esnasında Atmaca’ya, Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Milletvekili Ali Akyıldız‘da eşlik etti.

Atmaca, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ulaş Karasu ve İmranlı İlçe Başkanının kendi çıkarları doğrultusunda hareket ettiğini, etik değerlerden uzak bir şekilde parti kongreleri yaptıklarını ifade etti.

Atmaca’nın konuyla ilgili sosyal medyada yazdığı paylaşımı şu şekilde; “HAKSIZLIĞIN HAK OLDUĞU YERDE DİRENMEK GÖREVDİR diyor ilçe kongremizde partimizin değilde kendi kişisel çıkarlarını ön planda tutan İmranlı ilçe Başkanı ve Sivas İl Başkanının siyasi etik değerlerde uzak yapmış oldukları parti kongrelerini Genel Başkanımıza taşıdık. Bu konuda yanımda yer alan sayın Millet vekilimize, il genel meclisi arkadaşıma, değerli muhtarlarımıza ve çok kıymetli yoldaşım Serkan beye teşekkürlerimi iletiyorum.”

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER