SON DAKİKA
hava 17°
Google News

Büyük Sivas’a Reklam Verenler Kazanıyor! Reklam için 05444331555

Son Güncelleme :

22 Temmuz 2020 - 16:50

Büyük Sivas’a Reklam Verenler Kazanıyor! Reklam için 05444331555

Sivas’ın en çok takip edilen portalı buyuksivas.com ve Medya Grubu bünyesinde yer alan gazete, dergi, web tv, sosyal medya mecralarına reklam verenler kazanıyor.

Büyük Sivas’a Reklam Verenler Kazanıyor! Reklam için 05444331555

Öncelikle reklam vermek ve ayrıntılı bilgi almak için 03462210060 ve 05444331555 numaralı hattımızı aramalısınız.

Tüm verileri canlı canlı yerinde görmek için ise Örtülüpınar Mah. İnönü Bulvarı Özkahya Apt. Kat:3 D: 7 Sivas Merkez (SSK Karşısı – Teras Kafe Altı – Divan Pastanesi Üstü) adresini ziyaret edebilirsiniz.

Portalımıza mobil ve web ortamında olmak üzere sabit banner reklam alanlarını kiralayarak reklam verebilir bu yolla hergün 100 binden fazla kişiye erişebilir ayrıca haber reklam seçeneği ile de kampanya, tanıtım, eleman ilanı vb. içeriklerinizi yayınlatabilirsiniz.

HANGİ REKLAM ALANLARINA REKLAM VERMELİYİM?

buyuksivas.com Web Portal ve Mobil Portal başta olmak üzere, sosyal medya mecralarının kapaklarına da reklam verebilirsiniz. Portalımızda Kule, Portal Üst, Haber Üst, Haber İçi ve Haber Alt alanları olmak üzere farklı ölçülerde bir çok reklam alanı bulunmakta.

Mobil versiyonumuz içinde ana sayfa ve haber içlerinde bir çok reklam alanı yer alıyor.

Burada dikkat edilmesi gereken husus Web, Mobil ve Haber Reklam alanlarının her biri birbirinden bağımsız alanlardır.

WEB PORTAL ÖRNEK REKLAM ALANLARI

blank

MOBİL PORTAL ÖRNEK REKLAM ALANLARI

blank

HABER REKLAM NEDİR?

buyuksivas.com adresinde yayınlanan haberlerin arasında firmanıza ait dilediğiniz içerik ve görseller 24 saat boyunca manşet haber arasında daha sonra ise önceden yayınlanan haberler arasında yayınlanmaktadır. Bu içerik ve görseller aynı zamanda 250 bini bulan takipçili sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmaktadır. Haber reklamınız asla kaldırılmaz. Google arama motorunda yayınlanan haberler sayesinde bulunabilir olursunuz. Google’da haber reklamınızı biz yayınladıktan sonra firmalanızla ilgili arama yapanlar buyuksivas.com üzerinden yayınlanan içerik sayesinde size ulaşmaktadır.

Örnek Bazı Haber Reklamlar…

Bolu Dağı : https://www.buyuksivas.com/bolu-dagi-mangalevinde-her-pazar-sira-gecesi/

Doğa Koleji : https://www.buyuksivas.com/sivas-doga-koleji/

Keloğlan Pöç Şırdan : https://www.buyuksivas.com/keloglan-poc-ve-sirdan/

NG Kütahya Seramik : https://www.buyuksivas.com/ng-kutahya-seramik-sivas/

BKS Cam Balkon : https://www.buyuksivas.com/yusuf-yanik/

Verapen PVC  : https://www.buyuksivas.com/abdye-ihrac/

Sivas Turizm : https://www.buyuksivas.com/oz-sivas-turizm/

Vektör İlaçlama : https://www.buyuksivas.com/vektor-ilaclama-ve-dezenfeksiyon/

FTL Motors İstanbul : https://www.buyuksivas.com/ftl-motors/

Sivas 4 Döner : https://www.buyuksivas.com/sivas-6-lira/

BÜYÜK SİVAS ABONELİK

Siyasi Partiler, kurumlar, stklar, kişiler vb. buyuksivas.com’a abone olarak diledikleri içerikleri diledikleri sayıda, diledikleri gün ve saatlerde yayınlatabiliyor.

Yayınlanan içerikler haber formatında olabildiği gibi, doğrudan reklam yayını şeklinde de yapılabiliyor.

Sizde bir kurum kuruluşu temsil ediyor veya şahsi olarak bizimle çalışma yapmak istiyorsanız buyuksivas.com’a abone olup reklam bedellerinin oldukça altında fiyatlarla içeriklerinizi yayınlatabilir, reklamlarınızı yaptırabilirsiniz.

Şuan AK Parti, CHP, MHP, BBP, DP, GBP gibi teşkilatı olan tüm partiler, bir çok kurum kuruluş ve stklar buyuksivas.com abonesi olarak bahsi geçen formatta çalışmalar sürdürmektedir.

NEDEN BÜYÜK SİVAS?

Günlük ortalama portal ve sosyal medya hesaplarını 100 – 120 bin tekil ziyaretçinin takip ettiği portalımızda yayınlanan eski yeni haberler ortalama 250 bin kez görüntüleniyor.

Yani portalımıza vereceğiniz reklamlarınız 250 bin kez görüntüleme alabiliyor.

Portalımız Sivaslı nüfusunun fazla olması nedeniyle Sivas başta olmak üzere, Ankara, İstanbul, Kayseri, İzmir, Antalya gibi Sivaslıların yoğun yaşadığı illerde de en çok takip edilen adres olma özelliği taşıyor.

Sosyal medyada facebookta 215 bin, instagramda 25 bin, twitterda 6 bin, youtubeda 7 bin kişi ile toplamda 250 bine ulaşan takipçimiz bulunuyor. Takipçi sayımız ise her geçen gün üzerine yeni Sivaslıları ekliyor. Bu çerçeveden bakıldığında da Sivas’ın en çok sosyal medya takipçisi olan Medya kuruluşu olarakta biz öne çıkıyoruz.

Sosyal Medya Örnek Bir Etkileşim Görseli – 1 Haftada 1,9 Milyon etkileşim

blank

Portalımızda gündem yoğunluğuna göre anlık 1000 okurumuzda haberleri takip edebiliyor, anlık okur sayısı gündeme göre bu sayının çok üzerine de çıkabiliyor. Gündem durumuna göre ise bu sayı bazen dahada aşağıda olabiliyor. Farklı zamanlarda kayıt altına alınmış buyuksivas.com’a olan anlık trafiği gösteren Google Analitcs kayıtları ise şöyle…

Büyük Sivas Haber


blank

blank

blank

blank

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.